П'ятниця, 03.07.2020, 16:22

Для талановитої та працелюбної людини не існує перешкод
(Л.Бетховен)
«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 19
16 листопада 2015 року учні ЗШ №10 знову відвідали Світловодський краєзнавчий музей. Цього разу на екскурсії побували учні 6-Б класу (класний керівник Клімчук А.Л.). В ході екскурсії дітям дозволили не тільки оглянути експонати, а й приміряти старовинне взуття та військову форму, доторкнутись руками до предметів побуту ХІХ століття.
Екскурсія була для дітей дуже цікавою ще й тому, що проводив її особисто директор музею Андрій Олександрович Бутко, який зараз проходить військову службу у зоні АТО і саме в ці дні приїхав додому у відпустку. Тож школярі переглянули нову експозицію, присвячену нашим землякам, що загинули, захищаючи рідну землю від російських окупантів, вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання і змогли задати свої запитання безпосередньому учаснику цих трагічних і героїчних подій, що відбуваються зараз на сході України.
Шестикласників зацікавили також тематичні виставки до Дня Гідності і Свободи та Дня пам'яті жертв Голодомору.
Дякуємо колективу музею за цікаву екскурсію, а особисто її директору А.О.Бутку - якнайскоріше цілим та неушкодженим повернутися до мирного життя.
Зав.шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.