П'ятниця, 03.07.2020, 15:57

Про божистість української мови незаперечно свідчить воістину сатанинська ненависть до неї малоросійських перевертнів.
(Г.Латник)
«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 22

Переглядів: 260 | Матеріал додано: 22.11.2015

Відповідно до Указу Президента України, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи.
В загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 відбулися заходи, приурочені до цієї дати. Цього дня були проведені виховні години, бесіди, школярі переглядали відеоматеріали, які відтворили події тих днів, оформили тематичні виставки. В класних кімнатах були оформлені куточки з використанням малюнків, листівок, газет, інформаційних повідомлень щодо висвітлення подій Помаранчевої революції, Революції гідності, подій АТО.
Відвідали учні ЗШ №10 і Світловодський краєзнавчий музей, де ознайомились з виставкою до Дня Гідності та Свободи, поспілкувались з директором музею А.О.Бутком, який зараз проходить військову службу у зоні АТО і саме в ці дні приїхав додому у відпустку.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО, випускників нашої школи Андрія Ільїна, Олега Хомчука. Поклали квіти до меморіальної дошки А.Ільїна.
Україна – це територія гідності і свободи. Ніхто і ніколи не зробить нас рабами, не відбере у нас нашої гідності, честі та любові до Рідної Землі.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Переглядів: 290 | Матеріал додано: 22.11.2015