Вівторок, 07.07.2020, 18:41

Немає якоїсь "спеціальної науки кохання", - пам'ятайте це, - є наука людяності; хто оволодів її азбукою, той готовий до благородних духовно-психологічних і морально-етичних стосунків. Кохання – це найсуворіший екзамен людяності.
(В.О.Сухомлинський
«  Листопад 2015  »

Головна » 2015 » Листопад » 24
У зв'язку з подіями, що відбуваються на сході нашої країни, у багатьох юнаків та дівчат виникає підвищена зацікавленість до питань захисту Батьківщини. То ж запрошення, що надійшло від директора Центру військово-патріотичного виховання А.О.Сіромахи прийшлося вчасно.
23.11.2015 р. учні 8-А та 8-Б класів (класні керівники Гаврилюк І.Б. та Донченко В.П.) побували на екскурсії в ЦВПВ, де мали змогу дізнатися про мережу гуртків цього позашкільного навчального закладу та ознайомитися з виставкою поробок гуртківців.
А після відвідання Центру військово-патріотичного виховання продовження обговорення піднятих тем відбувалось уже в стінах міського краєзнавчого музею. Допитливі очі школярів уважно вдивлялися в експонати експозиції музею, присвяченої Дню Свободи та Гідності та Дню пам'яті жертв голодомору. Особливу увагу викликала також експозиція, створена до Міжнародного дня волонтерів.
Від імені екскурсантів висловлюємо вдячність за цікаву змістовну зустріч директору ЦВПВ Сіромасі А.О. та в.о. директора міського краєзнавчого музею Ткачук Т.Я.
Завідуюча шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.