Вівторок, 20.08.2019, 05:28

(Василь Симоненко)
«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 01

5 грудня відзначається Всесвітній День волонтерів. Учні нашої школи теж беруть посильну участь у волонтерському русі, допомагаючи в міру своїх сил українським воїнам, щоб боронять нашу Батьківщину від російсько-фашистських загарбників.
30 листопада у школі відбулись заходи, на яких учні отримали багато нової інформації про волонтерський рух.
Так, учні 5-А та 6-Б класів (класні керівники Хорольська Н.О. та Клімчук А.Л.) зустрілися з представником Світловодського міськрайонного управління юстиції Горобець А.О.
Та найбільші враження отримали учні 8-А та 8-Б класів (класні керівники Гаврилюк І.Б. та Донченко В.П.) від зустрічі зі справжніми волонтерами. До дітей завітали люди, які допомагають нашим військовим, представники ГО "Іволга". Вони принесли з собою прапори України з підписами наших захисників, показали фотознімки з тих місць, де проходить зона АТО, багато розповідали про свою нелегку роботу. Слід зазначити, що один з цих волонтерів - Дарія Дмитрівна Ільїна, мати випускника нашої школи Андрія Ільїна, що героїчно загинув на сході України. Мужність та сила духу цієї жінки вражаюча! Вона допомагає іншим хлопцям, синам України, які продовжують боронити наш з вами спокій.
Низький уклін Вам, Даріє Дмитрівно, і усім волонтерам, хто допомагає нині захисникам Вітчизни!
Користуючись нагодою, учні нашої школи передали через волонтерів зібрані речі та продукти для бійців.
Завідуюча шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.

Переглядів: 202 | Матеріал додано: 01.12.2015

"Недостатньо лише отримати знання,
треба й ще їх уміти застосувати"
(Й.Гете)

Сучасний педагог повинен розуміти, що будувати сьогоднішню і завтрашню поведінку на основі вчорашніх знань і вчорашнього досвіду неможливо; слід бути готовим до постійних змін, головне завдання - забезпечити максимум успіху і мінімум невдач у майбутньому житті своїх учнів.
Відповідно до плану роботи школи на 2015-2016 н.р. та з метою визначення групи компетентностей, необхідних випускнику школи, відпрацювання способів формування ключових компетентностей школярів та створення конструктора уроку, який би сприяв розвитку ключових компетентностей 30 листопада відбулося засідання педагогічної ради на тему "Фахова компетентність учителя - важлива умова при впровадженні нових Державних стандартів у школі".
В ході засідання з доповіддю перед педколективом виступила директор школи О.П.Спашиба, теоретичний матеріал щодо шляхів формування компетентностей учнів повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи Л.М.Слюсар, а заступник директора з НВР В.В.Пудич провела тренінг з теми педради.

Заступник директора з НВР
Пудич В.В.