Вівторок, 20.08.2019, 05:42

В юності ми навчаємось, в зрілості розуміємо
(Марі фон Ебнер-Ешенбах)
«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 03

2 грудня 2015 року в нашій школі відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів міста. Тема семінару: «Пріоритети створення здоров'язбережувального середовища в школі».
Під час теоретичного блоку заступник директора з виховної роботи Віннікова Т.М. та педагог-організатор Власюк Л.В. представили досвід роботи школи щодо створення здоров'язбережувального середовища.
Цікавим та незвичайним видався екскурсійний блок, адже гості семінару потрапили у світ дитинства, ідучи "Стежиною здоров'я" до чарівної хатинки, в якій оселилися дитячі мрії. Познайомились з кожним героєм "Казкового подвір'я".
Ніхто з гостей семінару навіть не здогадувався, що колекціонування може бути таким ексклюзивним: вчитель початкових класів Писарєва О.В. протягом тривалого часу зібрала чималу колекцію різноманітних предметів із зображенням яскравої комахи, яку називають "Сонечко". Серед них м'які іграшки, подушки, магнітики, рукавички, брелоки, ковдри, серветки, чашки, склянки, ручки, сувеніри, флешки…
Приємним сюрпризом для учасників семінару стала поїздка до будинку-музею А.С.Макаренка, який знаходиться у Кременчуці (Крюків) Полтавської обл.
Екскурсія до музею розширила знання вчителів про життєвий та творчий шлях видатного педагога, громадського діяча, письменника. Зацікавила розповідь про історію створення колонії, трудову та творчу діяльність його вихованців.
При підведенні підсумків заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори високо оцінили рівень підготовки та проведення семінару. Він був змістовним, яскравим, тому всі учасники семінару отримали певний багаж знань та неабияке задоволення.

Переглядів: 194 | Матеріал додано: 03.12.2015