Вівторок, 20.08.2019, 05:41

Постав над тобою хоч сто вчителів ─ вони будуть безсилі, якщо ти сам не зможеш примусити себе й вимагати від себе.
«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 31
Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами. Саме так проходили свята у ЗШ №10. Учасниками новорічного дійства були герої мультиків та казок. Учні з задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші, загадували загадки та вражали своїми змістовними міні-виставами. Усі присутні були приємно здивовані новорічними костюмами. І кого тільки не побачиш напередодні Нового року: чарівних метеликів, відважних піратів, ведмедиків, зайчат, інших звірят, навіть принцеси і чарівні феї завітали на свято. А який же Новий рік без Діда Мороза та казкової Снігуроньки, вони теж завітали на свято.
Нестандартним та оригінальним вийшло новорічне свято у старшокласників. Учні 11 класу (кл.керівник Сокуренко Л.П.) зустрічали Новий рік у національних традиціях і підготували концертну програму «Українські вечорниці». Вони порадували глядачів веселими сценками, запальними танцями, чудовими піснями. Справжнім сюрпризом для гостей стала поява на вечорницях справжніх троїстих музик - до школи завітав народний ансамбль "Відлуння".
Пропонуємо поринути у чарівну атмосферу новорічного свята і переглянути світлини:

Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. І таких учнів у нас у школі багато. Висловлюємо щиру подяку всім юним артистам, які брали участь у новорічних святах.
А далі на наших учнів чекають довгоочікувані зимові канікули. І у кожного, дорослого і малого, у серці зародилась надія – що в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які ми загадаємо під ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!

З НОВИМ 2016 РОКОМ!
Переглядів: 171 | Матеріал додано: 31.12.2015