Субота, 28.03.2020, 23:39

Найважливіше - не те велике, до чого додумалися інші, а те маленьке, до чого дійшов ти сам
(Харукі Муракамі)
«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 18
15 лютого відзначається День вшанування воїнів-інтернаціоналістів усіх локальних конфліктів та 27 річниця виведення військ колишнього СРСР з Демократичної республіки Афганістан.
До цієї дати для учнів 9-А класу (класний керівник Кохно В.В.) на базі Світловодської центральної міської бібліотеки було підготовлено та проведено Урок мужності "Ми вийшли з Афгану, - він з нас - ніколи.
У ході заходу учні переглянули відеоматеріали: "Афган 1979-1989. Пропавшим безвести и погибшим в плену" (присвячено загиблим бійцям з табору військовополонених Бадабер у Пакистані) та "Контингент Афган 1979-1989".
Обговорення запитань хлопців та дівчат було продовжено під час огляду виставки пам'яті "Журавлями в небо відлетіли..."
Висловлюємо подяку адміністрації Світловодської ЦМБС та бібліотекарю районної бібліотеки Гуріній Т.В. за активну співпрацю у патріотичному вихованні учнів нашої школи.
Зав. шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.

Переглядів: 226 | Матеріал додано: 18.02.2016

"Молодий спеціаліст стає хорошим учителем,
перш за все, завдяки обстановці творчої праці
педагогічного і учнівського колективів"
В.О.Сухомлинський

15 лютого 2016 р. відбулося засідання "Школи молодого учителя" на тему "Інноваційні процеси у навчанні".
Досвідчені педагоги Шумейко Ю.М., Дерземанова Н.П., Станкевич Л.В. поділилися з молодими колегами досвідом роботи щодо психолого-педагогічних особливостей проведення нестандартних уроків, використання найефективніших форм і методів роботи з учнями.
Насамкінець, заступник директора з навчально-виховної роботи Пудич В.В., керівник Школи молодого учителя обговорила з учасниками нестандартні педагогічні ситуації, які зустрічаються у практичній діяльності.
Заступник директора з НВР
Пудич В.В.