Вівторок, 31.03.2020, 10:09

Чим менше у людини культури, чим бідніші її розумові, естетичні інтереси, тим частіше прокидаються інстинкти і дають про себе знати грубістю
«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 24
О слово рідне! Подарунок мами !
І пісня ніжна , і розрада нам!
Я всім на світі поділюся з вами ,
Та мови рідної нікому не віддам.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. 22 лютого  2016 року у школі пройшов «мовознавчий десант», підготовлений учителем української мови та літератури Сокуренко Л.П. та учнями 11-го класу Коломієць А., Вартік П., Базавлук О., Войтевичем В. У вікторині «Найкращий знавець рідного слова» взяли участь учні 6-А, 6-Б, 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б, 10, 11 класів.
Результати вікторини будуть оголошені під час проведення декади з української мови та літератури.

Переглядів: 254 | Матеріал додано: 24.02.2016

Вітаємо активну учасницю та переможницю обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає» ученицю 9-А класу Сокур Катерину. В номінації «Заповідними стежками малої Батьківщини» відзначена її робота «Дивовижні гори». Бажаємо подальших перемог та успіхів та пропонуємо переглянути її роботи!
Педагог-організатор
Власюк Л.В.

Переглядів: 250 | Матеріал додано: 24.02.2016

22 лютого в рамках тематичного Тижня "Здоров'я мати - вік біди не знати" у школі пройшли виховні години та години здоров'я.
У 3-В класі вчителем Домбровською Наталією Василівною був підготовлений виховний захід "Найцінніше в моєму житті".
Метою цього заходу було формування уявлення дітей про здоровий спосіб життя, розвиток пізнавального інтересу, мислення, виховання дбайливого ставлення до свого здоров'я.
Учні класу відправились в подорож на кораблі до Острова скарбів. протягом подорожі діти пройшли "Стежиною чистоти", відвідали "Вітамінний острів", побували на спортмайданчику, зустрілися з лікарем, подихали біля "Озера чистого повітря", пояснювали прислів'я про здоров'я, відгадували загадки.
Висновок учнів був одностайним: "Найціннішим у житті кожної людини є її здоров'я"!
Заступник директора з НВР
Пудич В.В.