П'ятниця, 03.07.2020, 16:39

Бажання бувають гідні людського звання й не гідні, осудливі. Моральна чистота і краса виявляються в тому, що людина нетерпима, непримиренна до негідних бажань, з огидою відкидає і придушує їх у собі і ненавидить в інших.
«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 03

Завдяки перемозі Центральної міської бібліотеки у конкурсі "Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, 29 лютого на базі Центральної міської бібліотеки розпочав свою роботу кіноклуб Docudays UA «New life». Цього дня відбулось перше засідання кіноклубу, в роботі якого взяли учні 8-Б класу нашої школи.
Насамперед модератор проекту «Кіноклуб Docudays UA як інструмент просвіти з прав людини» в Світловодську Шмакова Н.А. ознайомила присутніх з проектом та його метою: «сприяти активізації діалогу про права людини в українському суспільстві шляхом підвищення рівня поінформованості  громадян України в галузі прав людини». Представник міськрайвідділу юстиції Сухенко В.В. зробила для школярів огляд Конвенції з прав дитини та Законодавчих актів стосовно захисту прав дитини в Україні.
Восьмикласникам був представлений ло перегляду документальний фільм з колекції фестивалю Docudays UA «Голосуйте за мене, будь ласка!», режисер Вейджун Чен, Китай. Занурення у світ документального кіно, яке відображає реальне життя школярів Китаю, вплинуло на емоції підлітків, не залишило їх байдужими до проблемної ситуації героїв фільму.
Після перегляду фільму відбулося з'ясування думок старшокласників. Вони почали відразу шукати свої варіанти  рішення проблеми. За допомогою тренера учасники заходу вчились аналізувати і критично оцінювати поведінку та стосунки героїв, формулювати  власну думку в дискусії, а головне, проводити дослідження прав дитини та демократії в іншій країні. Такий розгляд питань надав старшокласникам обмірковане сприйняття фільму, активізував та спонукав їх до творчої активності.
ЦМБ
Модератор проекту Шмакова Н.А.

Переглядів: 271 | Матеріал додано: 03.03.2016

З 22 по 26 лютого 2016 р. в школі був проведений Тиждень сприяння здоровому способу життя на тему "Здоров'я мати – вік біди не знати!"
На тему Тижня в кожному класі був оформлений куточок здоров'я до якого входять поради, вірші, правила, малюнки, плакати; оформлені інформаційні стенди. Класні керівники в кожному класі провели різноманітні заходи, вчителі залучили учнів до шкільних масових заходів. Провели відповідну роботу з батьками.
Серед проведених заходів слід відзначити лекцію лікаря дерматовенеролога Світловодської ЦРЛ Нальковської О.В. "Захворювання шкіри людини " для учнів 7 кл.; практичні заняття "Перша долікарська допомога"; розвиток фізичних якостей "Смуга здоров'я", для учнів 5-6 кл. Заходи мали виховний вплив на учнів, сприяли формуванню орієнтації на здоровий спосіб життя, а також мали практичне значення.
Розглянувши подані матеріали, комісія, як найкращі, відзначила такі:
  • виховна година "Здоров'я мати – вік біди не знати!" (класний керівник 2-А кл. Дерземанова Н.П.);
  • виховна година "Найцінніше в моєму житті" (класний керівник 3-В кл. Домбровська Н.В.);
  • виховна година "Про здоров'я мусимо ми знати" (класний керівник 5-Б кл. Кранкус О.М.);
  • виховна година "Здорові учні – успішна нація" (класний керівник 6-А кл. Неклеса С.А.);
  • позакласний захід "Очі – дзеркало душі людської" (класний керівник 10 кл. Луференко Н.М.);
  • заняття з елементами тренінгу "Я особистість" (практичний психолог Михно І.В.);
  • малюнки учнів: 1-Б клас Ішутов Максим, Данильченко Софія; 2-А клас Єрьомін Назар, Островна Юлія, Кровицька Варя, Яровий Святослав, Дудник Анжеліка, Семенчук Дар'я, Цвень Артем; 2-В клас Говорушенко Кирило; 3-В клас Повідаш Тетяна.
Педагог-організатор
Власюк Л.В.