П'ятниця, 03.07.2020, 16:06

Люди, які не відчувають гордості від благородних діянь своїх далеких предків, ніколи не досягнуть нічого вартісного, щоб їх з гордістю згадували їхні далекі нащадки
(Томас Маколей)
«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 26
21 березня 2016 року у міській бібліотеці-філії №8 відбулося щорічне свято поезії. Організаторами заходу виступили керівник міського літературного об'єднання "Літо" Л.А.Лаврик, голова Світловодського міського об'єднання Всеукраїнського Товариства "Просвіта" ім.Тараса Шевченка С.Г.Гайдук, методист ЦМБ Н.В.Підгірна. На ньому також були присутні поети-земляки Світловодська Сергій Гайдук, Віктор Сурженко, Віталій Семенюк, Наталя Майстренко, Валентина Потецкул, а учасниками стала талановита молодь міста, серед яких були і учні нашої школи. Від ЗШ №10 перед присутніми виступили учні 6-Б класу Гуржій Ангеліна та Маркусь Валерія, та учениця 8-А класу Панова Анна.
Усі учасники свята отримали нові книги місцевих поетів Лідії Лаврик та Костя Оверченка і були нагороджені Дипломами.
Зав.шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.