Вівторок, 31.03.2020, 10:04

Братолюбство живе тисячею душ, себелюбство – тільки однією, і до того ж дуже жалюгідною.
(М.Ебнер-Ешенбах)
«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 19
Важливо закладати перші цеглинки майбутньої особистості ще в дитинстві, щоб зерна доброти і людяності, упавши на ґрунт дитячої душі, мали більше шансів прижитися, прорости і дати в майбутньому гідний плід. Саме з такою метою у нашій школі проводяться різноманітні навчально-виховні заходи.
Так, з 11 по 15 квітня у початкових класах школи проходив Тиждень математики. Класні керівники 1-4 класів підготували і провели цікаві відкриті уроки "Вирази на порядок виконання дій" (Шумейко Ю.М.) та "Вивчені випадки множення і ділення" (Писарєва О.В.). Діти змогли узяти участь у вікторинах "Цікава математика" (Ігнатова Г.В.), "Знавці математики" (Найденко С.Л.), "Кращий математичний знавець" (Кузнєцова І.О.) та позакласному заході "Математична мозаїка" (Домбровська Н.В.).
На перервах школярі мали можливість узяти участь у виставках аплікацій "Геометрія в твоєму житті" та у виставці-конкурсі "Цілий світ у клаптику паперу" (утворення фігур з танграму).

Виховний захід "Свято математики" (Дерземанова Н.П., Соломоненко Ю.М., Корміч Я.А.) переконав, що навчання - це не тільки монотонні вправи і стандартні приклади з математики, а також і розваги.

Найактивніші учні були нагороджені грамотами на святковій лінійці.
Заступник директора з НВР
Пудич В.В.