Четвер, 09.04.2020, 00:40

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 30
Протягом 18-22.04.2016 року у школі тривав Тиждень математики, фізики та інформатики.
Метою організації і проведення різних заходів під час предметного тижня є пропаганда математичних, фізичних, астрономічних та інформатичних знань; підвищення інтересу учнів до математики, фізики, астрономії та космонавтики, інформатики, розвиток ініціативи, учнівської творчості; виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення знань; поглиблення знань учнів; професійна орієнтація.
Провідна роль в організації предметного тижня належить не тільки вчителю, а і учням, але особливістю є те, що брати участь повинні всі учні, які вивчають математику, фізику та астрономію, інформатику.
Тиждень математики, фізики та астрономії і інформатики – це час тісної співпраці вчителя та учнів. Зусилля вчителя з організації позакласної роботи позитивно позначаються на результатах навчання з предметів. Відбувається поглиблення, розширення і систематизація знань учнів.
Переглядів: 255 | Матеріал додано: 30.04.2016

28 квітня 2016 року відбувся фінал ІІІ шкільних інтелектуальних ігор "Інтелектуада-2016".
Протягом двох тижнів учні 7-11 класів змагались за звання найкращого ерудита школи в індивідуальній та командній першості. Цього року учасникам індивідуальної першості були запропоновані конкурси "50 відомих українців", "Гра в сірники" та завдання на складання пазлів. У командній першості найсильніша команда школи визначалась за допомогою турів "Інтелект-асорті", "Пошук скарбів" та "Що? Де? Коли?".
За підсумками набраних балів переможцями ІІІ шкільних інтелектуальних ігор стали:

Індивідуальна першістьКомандна першість
І місцеКабатова Анна (10 клас)11 клас
ІІ місцеБистрякова Катерина (9-Б клас)8-Б клас
ІІІ місцеДрозд Валерія (9-Б клас)8-А клас

Вітаємо переможців і до зустрічі за ігровими столами у 2017 році!

Переглядів: 235 | Матеріал додано: 30.04.2016