Вівторок, 31.03.2020, 09:43

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 01

30.05 на базі нашої школи на реалізацію програми Президента України розпочала роботу мовна школа, до групи якої увійшли учні 9-х, 8-го та 11-го класів. Для них вчителями англійської мови була розроблена спеціальна програма заходів на активізацію, поглиблення знань з англійської мови, створення ситуацій максимально наближених до життєвих.

Головним правилом школи стало: "Speak only English!” Спочатку учасники насторожено поставилися один до одного (Різниця у віці і рівні володіння англійською мовою, звичайно, мали місце!) Але це тривало тільки перші хвилини до знайомства! Насичена програма (перегляд та обговорення фільмів, тематичні дні, участь у різних формах ігор, створення презентацій, газет, буклетів, тощо), сподіваємось, не залишить байдужим жодного з учасників, а ми їм побажаємо -
HAVE A NICE TIME!
Переглядів: 461 | Матеріал додано: 01.06.2016

30 травня на базі ЗШ №10 розпочалась робота оздоровчого табору «Сонечко». Діти із задоволенням беруть участь в різних заходах, які пропонують їм вихователі. Цікавими для дітей є конкурси, ігри, інтелектуальні та спортивні змагання, рухливі ігри на свіжому повітрі. Вихователі організовують пізнавальні екскурсії до міського парку, дитячої бібліотеки, кінотеатру. На базі табору організовано мовну групу, де діти мають можливість поповнювати знання з англійської мови, виконувати цікаві завдання, переглядати мультфільми та презентації на англійській мові, спілкуватися.
... Показати більше »
Переглядів: 255 | Матеріал додано: 31.05.2016