Вівторок, 31.03.2020, 09:31

Братолюбство живе тисячею душ, себелюбство – тільки однією, і до того ж дуже жалюгідною.
(М.Ебнер-Ешенбах)
«  Серпень 2016  »

Головна » 2016 » Серпень » 20

17.08.2016 р. в школі відбулася святкова лінійка. В цей день літні стежини привели до школи учителів, учнів, батьків з нагоди знаменної події: було підведено підсумки участі школи у Всеукраїнській акції "Прапор України – Прапор Миру", присвяченій 25-річниці Незалежності України.

А починалося все так… Ще за вікном панували сніговії, і зима малювала на вікнах крижані квіти, а у нас виникла ідея виростити живі яскраві квіти та прикрасити ними школу. Ця ідея отримала розвиток завдяки інформаційній підтримці Управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради та з доброї волі директора школи Спашиби Оксани Петрівни. Учнівським самоврядуванням, виховною службою, вчителем біології Луференко Наталією Микитівною був започаткований проект "Квітковий прапор України", що проходить у рамках Всеукраїнської акції "Прапор України – Прапор Миру".
До реалізації проекту були залучені учні всієї школи, вчителі, батьки, класні керівники. Суть проекту полягала у тому, щоб виростити квіти жовтого і синього кольору та скласти з них прапор України. Спочатку ми закупили насіння чорнобривців і петунії, посіяли їх, доглядали, поливали, пересаджували, виростили кілька сотень квітів і на святковій лінійці представили прапор з живих квітів.
Під час свята діти декламували вірші (учениця 11 класу Кабатова Анна виступила з власним віршем "Квітковий прапор України"), виконували хореографічні (Трубнікова Аліна, Луференко Марія, Саглаєв Олександр) та вокальні (Іванічева Римма) композиції на патріотичну тематику.
Зі словами вдячності та підтримки до учнів та вчителів звернулася представник всеукраїнської газети "Сільський вісник" та організатор акції в Кіровоградській області Єчко Лариса Петрівна.
В урочистій атмосфері учні передали квіти організаторам акції. Наш квітковий прапор, разом з квітами, вирощеними дітьми і дорослими всієї України, буде представлено в Національному музеї народної архітектури та побуту України (сел.Пирогово Київської обл.) з нагоди 25-річниці Незалежності України. Там планується створення із живих квітів найбільшого у світі Національного прапору України площею 15.000 м² з подальшею реєстрацією цього заходу у "Книзі рекордів Гіннеса" та "Книзі рекордів України".
В ход акції учні та вчителі виявили свої найвищі почуття любові до України та пошану до найважливіших державних символів.
Заступник директора з виховної роботи
Віннікова Т.М.
Переглядів: 341 | Матеріал додано: 20.08.2016