Вівторок, 31.03.2020, 16:17

Де зубріння – там і шпаргалка. Це найстрашніше, це загибель для творчого розуму. Хто застосовує шпаргалки прирікає себе на обмежене ковзання по поверхні фактів і явищ. Вони якраз і з’являються в результаті того, що людина не міркує, чи не розмірковує
«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 01

З року в рік ми підтримуємо добру традицію зустрічати 1 вересня як велике і радісне свято. В цей урочистий день наша школа під вересневим синім небом схожа на великий білий корабель.
На шкільному подвір'ї зібралися учні, вчителі, гості. На капітанському містку біля керма — керівники школи: директор Спашиба Оксана Петрівна, заступники директора з навчально-виховної роботи Пудич Вікторія Вікторівна та Власюк Леся Василівна, а також гості свята: начальник управління молоді і спорту Брусенцова Неля Євгенівна, методист управління освіти виконавчого комітету Cвітловодської міської ради Козлова Марина Валентинівна, інспектори відділу ювенальної превенції Пашагор'єва Яна Юріївна та Корховий Микола Володимирович, представник генерального директора товариства з додатковою відповідальністю "Об'єднання Дніпроенергобудпром" Сідельнікова Алла Володимирівна.
Цього року в нове плавання по бурхливому океану шкільного життя вирушають близько 500 учнів школи, серед яких - 58 юних мешканців Країни Знань. Для них 2016-2017 навчальний рік є першим у житті. А поведуть першокласників вірним курсом досвідчені майстри педагогічної справи, класні керівники 1-А класу Шумейко Юлія Миколаївна та 1-Б класу Найденко Світлана Леонідівна.
В урочистій обстановці свята під бурхливі овації присутніх отримали відзнаки переможці шкільного конкурсу за підсумками 2015-2016 н.р. в номінаціях "Учитель року" Герасименко Інна Василівна, "Учень року" Д.Редько та А.Кабатова, "Клас року" 3-Б та 9-А класи. Грамоти управління освіти Світловодського міськвиконкому були вручені учителям Гайдук Ірині Вікторівні, Найденко Світлані Леонідівні та Луференко Наталії Микитівні. Учитель зарубіжної літератури Кранкус Ольга Миколаївна буда відзначена дипломом за перемогу в обласному конкурсі методичних розробок "Ідемо на урок: 8 клас".
Право дати Перший дзвінок у 2016-2017 навчальному році було надане учням 11 класу Максиму Ткаченку та Олександру Саглаєву, а також першокласницям  Валерії Деречіній та Таїсії Діденко. ... Показати більше »
Переглядів: 315 | Матеріал додано: 01.09.2016