Вівторок, 31.03.2020, 15:42

Без повторення немає глибини.
(Г.Ландау)
«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 10
"Досліджуючи минуле, ми творимо майбутнє. Все надбане людством за тисячоліття ми можемо осягнути завдяки книзі - великому винаходу цивілізації."
Саме цими словами 09.11.2016 року і розпочався в ЗШ №10 захід на тему: "День української писемності та мови". Учні 7-Б класу (кл.керівник Клімчук А.Л.) завітали до учнів 3-А класу (кл.керівник Дерземанова Н.П.), щоб розповісти молодшим школярам про становлення писемної української мови.
Захід проходив за такими рубриками: "Рідна мова", "Для нащадків", "Як залишити слід?", "Чим і як писали наші предки", "Не перо пише, а розум...", "Калинова, барвінкова...". Інформація про Нестора Літописця, братів Кирила та Мефодія, про глиняні, воскові, рукописні книги, про видатного друкаря І.Федорова була проілюстрована відеопрезентацією.
В класі лунало слово про рідну мову, звучала українська народна пісня.
Семикласники ставили перед третьокласниками завдання творчого характеру, розгадування кросвордів, загадок, складання прислів'їв і приказок у формі пазлів. Старші товариші допомагали молодшим у вирішенні складних питань.
Дуже сподобалося дітям завдання прочитати послання предків, користуючись азбукою глаголиці. Діти виявили бажання написати на дошці власне ім'я азбукою глаголицею. Не залишила байдужими всіх присутніх заключна промова заступника директора з виховної роботи Віннікової Т.М. про роль підростаючого покоління у вивченні та поширенні рідної мови як основи для кращого життя в майбутньому.
Отже, плекаймо нашу рідну мову, "парость виноградної лози", вивчаймо її, збережімо калинову для нащадків.

Класні керівники
7-Б кл. Клімчук А.Л. та
3-А кл. Дерземанова Н.П.

Переглядів: 236 | Матеріал додано: 10.11.2016

08.11.2016 року у нашій школі відбулася визначна для учнівського самоврядування подія - вибори мера школи.
Кандидатами в мери були висунуті класними колективами та активам школи учні: Медяник Данило (9-А), Кулик Катерина (9-А), Бруслик Валерія (7-Б).
На кожній перерві за графіком відбувалося голосування класів. З'явились на вибори всі присутні в школі учні. Попередньо кожен мав змогу ознайомитись з програмами кандидатів, зустрітись з ними особисто, задати питання щодо організації життя школи.
Всі учні відповідально, із зацікавленням поставилися до виборі мера школи. Були активними та вболівали за своїх кандидатів.

Результати виборів такі:
  • Медяник Данило - 131 голос;
  • Кулик Катерина - 49 голосів;
  • Бруслик Валерія - 34 голоси.
Вітаємо нового мера школи №10 учня 9-А класу Данила Медяника!
Бажаємо успіхів у реалізації заявленої програми.

Зі сподіванням на співпрацю
заступник директора з виховної роботи
Віннікова Т.М.

Переглядів: 195 | Матеріал додано: 10.11.2016