Вівторок, 31.03.2020, 14:22

Бережи час – це тканина, з якої виткане життя.
(К.Річардсон)
«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 17
Відкритий урок з англійської мови у 7-Б класі за темою "Харчування" 11 листопада провела вчитель Кохно В.В.

На базі шкільного МО вчителів іноземних мов вже другий рік працює дидактична майстерня зі застосування мультимедійних засобів на уроках іноземної мови. Її надбання є в банку даних ШМО і широко використовуються під час проведення уроків і позакласних заходів, до організації яких залучаються не тільки учні, а і їхні батьки. З нестандартними уроками і позакласними заходами вчителя Кохно В.В. ми мали можливість познайомитися раніше не тільки на сайті школи, а і на сторінках методичних видань. В науково-методичному журналі "Англійська мова та література" були надруковані роботи Кохно В.В.: №15 (травень 2015) конспект уроку до підручника Л.Биркун "Health Care", №28-29 (жовтень 2015) граматичний довідник для учнів початкових та середніх класів "Learning English Grammar", №12 (квітень 2016) вікторина для учнів 8-9 класів "Quiz: Great Britain", сценарій для лялькового театру "Parrot’s Stories". В науково-методичному журналі "Початкове навчання та виховання" №30 (жовтень 2015) надруковано спільну розробку інтегрованого уроку Пудич В.В. та Кохно В.В. з англійської мови та курсу "Основи здоров'я" у 3-му класі - "Здорове харчування".   ... Показати більше »
Переглядів: 299 | Матеріал додано: 17.11.2016

У безмежному просторі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти рятувальне коло толерантності. Міжнародний день толерантності відзначається у всьому світі 16 листопада.
І ось, напередодні, 07.11.2016 року учні 7-Б класу з класним керівником Клімчук А.Л. та зав. шкільною бібліотекою Тодоровою С.М. завітали до Центральної міської бібліотеки, де взяли участь в засіданні кіноклубу Docudays UA.
Перед школярами виступила завідуюча бюро правової допомоги м.Світловодська А.Г.Мірошник, яка торкнулась питання толерантного ставлення до біженців та внутрішньо переміщених осіб, що потребують додаткового захисту.
Після перегляду фільму "Життя в раю - нелегали по сусідству" завідуюча відділом нових інформаційних технологій ЦМБС Шмакова Н.А. залучила учнів до активного обговорення. Діти охоче поділилися своїми враженнями щодо різного ставлення до біженців за кордоном і в нашій країні.
Кожен з учнів перейнявся долею людини, яка потрапила в складну ситуацію не з власної волі.
Під час жвавого обговорення фільму діти й дорослі дійшли до спільного висновку що всі люди є вільні й рівні у своїй гідності та правах.
Зав. шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.