Вівторок, 31.03.2020, 15:49

Я не боюся шторму, для мене це урок, як користуватися вітрилом
(Луіза Мей Алкот)
«  Березень 2017  »

Головна » 2017 » Березень » 14

14 березня 2017 р. у нашій школі відбулося заняття для учнів 9-11 кл. в інтерактивному форматі Workshop «Dream.Study.Change. Особистісний розвиток», яке проводили Ковальчук Я.О., Євтушенко А.А. – представники Черкаського державного технологічного університету. Мета заняття: привернути увагу молоді до розвитку та змін світу навколо себе, маючи сформовані цілі, здобуваючи якісні знання та навички.
Формат workshop дозволяє створити унікальне тренувальне середовище для молоді – територію генерування ідей та здобування нових умінь: підприємницьких, комунікативних, командних, ораторських та мовних.
Всі інтерактивні вправи проходили у формі командної взаємодії, де учні обговорювали, як саме краще вчинити в тій чи іншій ситуації. По завершенню заняття школярі отримали Сертифікати учасника молодіжного workshop «Dream.Study.Change. Особистісний розвиток».
Переконані, такі заняття допомагають дітям не лише покращити свої знання, а й розвинути вміння швидко реагувати на зміну ситуації, бути гнучкими, приймати критичні і важливі рішення максимально мобільно, - як цього вимагає сьогодення.

Переглядів: 194 | Матеріал додано: 14.03.2017

14 березня 2017 року відбулася зустріч учнів 4-их класів з інспектором Світловодського РЕС Нагаєвим Юрієм Вікторовичем. Діти повторили правила  техніки безпеки з електроприладами у побуті, переглянули навчально-пізнавальний журнал для школярів «Веселі уроки» з розділів «Електробезпека для дітей», «Електрика навколо нас», «Застережні знаки і плакати», навчальний фільм «Це смертельно небезпечно!». Учні активно відповідали на питання інспектора, розглядали запропоновані буклети та посібники з електробезпеки  для малюків.

Переглядів: 247 | Матеріал додано: 14.03.2017