Субота, 28.03.2020, 23:37

Людина жива доти, доки живе хоч би щось зі створеного нею.
(Валерій Афонченко)
«  Травень 2017  »

Головна » 2017 » Травень » 05
4 травня 2017 р. у школі відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: "Формування здоров'язберігаючих компетентностей в системі превентивної освіти".
Метою семінару була популяризація досвіду загальноосвітнього закладу як Школи сприяння здоров'ю. Під час зустрічі його учасники ознайомилися з візитною карткою закладу та досвідом роботи ЗШ №10 як Школи сприяння здоров'ю. Вчителі початкових класів презентували гостям здоров'язберігаючі техніки: "Кольоротерапія", "Релаксація", "Казкотерапія", "Пальчикова гімнастика", "Су-Джок", "Музикотерапія", "Фітотерапія", а також превентивні проекти "ХОУП" і "Захисти себе від ВІЛ". Учасники семінару відвідали майстер-класи з питань формування здоров’язбережувальних компетентностей в навчально-виховному процесі, переглянули відеопрезентацію "Організація дозвілля на перервах", флешмоб "Рух ─ це життя" та пройшли вихідне діагностування.
Програма семінару спонукала всіх учасників до активної співпраці, а його атмосфера дала можливість проявити творчі здібності кожного. Гості отримали вир позитивних емоцій та вражень від інклюзиву у тематичній фотозоні, фреш-коктейлю "кисень для мозку" та змогли вийти за межі стереотипів.
Підводячи підсумки, методисти відділу освіти Пилєнок Н.І., Дуров О.В., Артеменко А.Г., заступник директора з НВР СЗШ №7 Щербатко Т.В. висловили щиру подяку дирекції школи та педагогічному колективу за нестандартний підхід до проведення заходу та можливість отримати неоціненний досвід роботи.

Переглядів: 206 | Матеріал додано: 05.05.2017

05.05.2017 року в школі відзначили «День пам'яті і примирення».

Згідно з указом Президента України "Про відзначення Дня пам'яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні" від 08.04.2016 р. №130 в Україні відзначається День пам'яті та примирення. Адже в нашій пам'яті є і залишаються спогади про тих, хто зупинив полум'я Другої Світової війни 1939-1945 років.
Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу ─ його битва, його перемога над фашистами.
Мільйонам людей назавжди запам'ятались важкі дні Другої Світової війни. Чорною тінню фашистської навали, димом пожеж, смертю і руїнами звалились вони на нас. Вторгнення Червоної армії 17 вересня 1939 року на землі Західної України і та страшна неділя 22 червня 1941 року, коли фашистська Німеччина вдерлася на землю Східної України, обернулися довгими роками страждань.
Сотні тисяч матерів проводжали своїх синів на фронт. Ішли поети, талановита молодь, вчорашні школярі й школярки, але не всім судилося повернутися.
Війна нагадує про себе  обелісками і братськими могилами. Вони ─ святиня нашої пам'яті.

23 роки Незалежності Україна, на щастя, не знала війни. Наш народ пишався тим, що у складні 90-ті Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер.
Ще донедавна ми з вами не знали дуже багатьох слів пов'язаних з війною, тепер же мирне небо опалене полум'ям війни. Ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні ─ Героям Слава!», а тепер вони набули нового святого змісту. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої  країни об’єднався проти російського агресора.
Не оминула війна і наше місто. Десятки наших земляків воюють на сході України.

В школі в рамках Дня пам'яті і примирення відбулися такі заходи: виставка композицій з квітів «Діти за мир», покладання квітів до Обеліску Слави, мітинг біля пам'ятних дошок випускникам нашої школи героям АТО Андрію Ільїну та Олегу Хомчуку, перегляд документальних фільмів про Другу світову війну.

Переглядів: 231 | Матеріал додано: 05.05.2017