Вівторок, 31.03.2020, 15:22

Дійсне кохання народжується тільки у серці, яке пережило турботи про долю іншої людини.
«  Червень 2017  »

Головна » 2017 » Червень » 12
12 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали державну пожежно-рятувальну частину №17 (ДПРЧ-17) м.Світловодська. Під час екскурсії діти мали змогу повторити правила пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше запам'яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Малюки фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись спецодяг, в якому працюють пожежники. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка, відповідали на питання дітей. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Переглядів: 226 | Матеріал додано: 12.06.2017

З 31.05 по 09.06.2016 р. на базі школи працювала мовна школа до складу якої увійшли учні 7-А та 7-Б класів (кількісний склад ─ 14 чоловік). Її роботу організували вчителі англійської мови Кохно В.В. та Бочарова О.В. Школа працювала у форматі театральної студії за напрямком "Theatre". Учні мали можливість не тільки активізувати отримані знання, але і поглибити їх під  час пошукової діяльності та при постановці п'єси. Після перших кроків більш глибокого знайомства учні школи були поділені на групи, які приступили до вибору твору, який би вони хотіли поставити і в якому кожен з учасників міг знайти роль відповідно його характеру, вмінням та здібностям. Після тривалого обговорення, враховуючи вікову групу глядачів, було прийнято рішення поставити п'єсу "Alice in Wonderland". Розпочався етап кропіткої підготовки: щоденні репетиції, створення презентації, яка виконувала роль декорацій та оформлення сцени, робота над втіленням образу, виготовлення костюмів, підбір музичного супроводу. І от позаду залишився етап підготовки, настав день прем'єри. Актори настільки увійшли в образ, що тримали увагу глядача з першої та до останньої хвилини. А нагородою для них стали бурхливі оплески та схвальні відгуки всіх без винятку глядачів! Хочеться відзначити участь кожного відвідувача школи, які відповідально і творчо підійшли до втілення своїх образів, а їх батькам ─ за підтримку!
Вчитель англійської мови
Кохно В.В.