Вівторок, 24.04.2018, 20:28

Без явно посиленої працьовитості немає ні талантів, ні геніїв.
(Д.І.Менделєєв)
«  Листопад 2017  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2017 » Листопад » 09

9 листопада 2017 року в нашій школі традиційно відзначили день української писемності й мови.
Цього дня у школі бібліотекарем Тодоровою С.М. була оформлена тематична виставка, яка ознайомила відвідувачів з історією створення писемності, з постаттю Преподобного Нестора-літописця та засновниками кирилиці та просвітителями Кирилом і Мефодієм.
Учні 6-Б класу (вч. Клімчук А.Л. та Сокуренко Л.П. ) переглянули відеофільм (з рубрики «Портрет») «Друкар книжок небачених» про першодрукаря Івана Федоровича, що видав першу книгу «Апостол» українською мовою. Пізнавальне значення мав для учнів 7-Б класу перегляд експрес-уроків з О.Авраменком (вч. Клімчук А.Л.). Діти мали змогу перевірити власні знання з лексики і обговорити правильні варіанти вживання слів.
Цікавим завершенням дня став виховний захід на тему «Я люблю Україну» для учнів 8-их класів (вч.Клімчук А.Л. та Сокуренко Л.П.). Діти змагалися в знаннях не тільки мови й літератури, а також географії, історії та біології. І, звичайно, в залі лунала українська пісня, яка зачарувала всіх своєю красою та неповторністю.
…Усе Минає, а слово залишається! Залишається й несе крізь час голос молодості душі. То ж хай живе, переживає століття й покоління найбільше диво – рідна мова!

Переглядів: 92 | Матеріал додано: 09.11.2017