Вівторок, 31.03.2020, 16:20

Усі букви закону - заголовні.
(Валентин Доміль)
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 20
Серед сучасних педагогічних проблем однією з суспільно-важливих є зниження віку початку неповнолітніми статевого життя, що супроводжується зростанням кількості штучного переривання вагітності, розширенням діапазону венеричних захворювань, появою серед школярок матерів-одиначок. У зв’язку з цим актуальним у системі навчально-виховної роботи навчальних закладів є сексуальне просвітництво і статеве виховання учнів. В зв'язку з цим на базі нашої школи був проведений тренінг "Основи репродуктивного здоров'я" для учнів старших класів, провела тренер Ольга Гріднєва, НГО "Турбота", тренер Всеукраїнської коаліції з репродуктивногo здоров'я та планування сім'ї. Актуальність даного тренінгу полягає у профілактиці негативних явищ і пропаганді здорового способу життя в учнівському середовищі.

Переглядів: 169 | Матеріал додано: 20.12.2017

15 грудня учні 7-А класу разом з класним керівником Хорольською Н.О. та зав.бібліотекою Тодоровою С.М. відвідали Світловодську Арт-галерею. Виставка була представлена олександрійськими художниками, зокрема: Карпенко Т., Охрипенко А. та ін. Найбільше було пейзажів. Мене зачарувало зображення зимового водоспаду та картина "Хвилі". В іншому залі були представлені роботи дванадцятирічного Гліба Цуканова під назвою "Безвіз". На мене справило враження те, що цей хлопчик вміє так вправно впіймати момент. Також на виставці були представлені вироби з паперу, дерева, мильні вироби, плетіння з газет, жіночі прикраси, ляльки з полімерної глини. Це справило найбільше враження на багатьох учнів нашого класу. Нас запросили на майстер-клас, який проходить кожної п'ятниці, і ми з радістю погодилися.
Гончик Вероніка
учениця 7-А класу