Субота, 28.03.2020, 23:59

Одна з таємниць, як лишатись завжди молодим, - це завжди робити, те чого ти ще не вмієш, продовжуючи навчатись
(Рут Рейчл)
«  Грудень 2017  »

Головна » 2017 » Грудень » 27

27 грудня відбулося засідання творчої групи "Інновації в освіті", на якому розглядався інноваційний принцип змішаного навчання "Перевернутий клас". В ході засідання його учасники активно залучились до обговорення питання використання даного підходу в своїй педагогічній діяльності.

Усі бажаючі, кого зацікавила інформація про цей метод навчання, за посиланнями нижче можуть ознайомитися з відеоматеріалами естонського педагога і блогера Марини Курвітс, яка активно впроваджує такий сценарій уроку в навчально-виховний процес.

Л.В.Станкевич
керівник творчої групи,
вчитель початкових класів

Переглядів: 293 | Матеріал додано: 27.12.2017

27 грудня 2017 року відбулось чергове засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми «Формування ключових  і предметних компетентностей учнів початкової школи засобами ІКТ».
План роботи
1. Опрацювання фахової літератури з проблеми використання ІКТ.
2. Презентація власного досвіду «Використання ІКТ на уроках у початковій школі як засобу підвищення якості навчальних досягнень учнів».
3. Укладання теки на допомогу вчителям «Мультимедійні презентації на уроках у початкових класах».
Керівник творчої групи ознайомила із результатами анкетування учасників щодо використання ІКТ в професійній діяльності. Аналіз показав, що вчителі систематично використовують ІКТ в педагогічній діяльності, удосконалюють форми та методи роботи з використанням ІКТ, беруть участь в освітніх вебінарах та розміщують власні матеріали на освітніх сайтах.
Дерземанова Н.П. та Кузнєцова І.О. проаналізували методичну літературу, у якій подано теоретичне обґрунтування застосування комп’ютерних технологій в освіті, описано систему роботу науковців та вчителів з означеної проблеми.
Станкевич Л.В. та Корміч Я.А. поділились власним досвідом застосування інформаційно-комунікаційних засобів у навчальній та позакласній роботі, вказали на необхідність дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час використання комп’ютерних засобів.
Систематично вчителі початкових класів на уроках використовують як готові, так і власно створені мультимедійні презентації. З деякими із них можна ознайомитись на блозі.
Керівник творчої групи Шумейко Ю.М.

Переглядів: 189 | Матеріал додано: 27.12.2017

А ви вже підготували новорічні подарунки? Ось вам три ідеї для виготовлення подарунків своїми руками від Валерії Бруслик, Аріани Дмитренко, Валерії Маркусь та Ілони Романовської

Бажаємо вам натхнення та креативних подарунків від вас вашим друзям та близьким!
З Новим роком!

Переглядів: 145 | Матеріал додано: 27.12.2017