Четвер, 19.07.2018, 15:52
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас, Гость
Меню сайту
Учитель online
Сайти і блоги адміністрації школи


Сайти і блоги учителів школи


ІКТ в навчально-виховному процесі


Інтернет-підтримка вивчення предметів

Офіційно






Поради для батьків
Приєднуйтесь!





Нам виповнилося
Статистика
Flag Counter
Скарбниця мудрості
У всьому людському житті немає жодної хвилини, яку було би дозволено проводити легковажно та безтурботно
(Дмитро Писарєв)
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
ВСЕ ДЛЯ УЧИТЕЛЯ
Все для учня


Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

15.02.2018
BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
01.02.2018
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу








Захист прав дітей
Якщо тобі потрібна допомога

”la-strada”

Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УВАГА, КОНКУРС!
Запрошуємо до участі в конкурсах:














З усіх питань щодо участі в конкурсах звертайтесь до своїх учителів-предметників
Відзнаки сайту
Відлік пішов!


Пошук по сайту

Архів записів
Головна » 2018 » Січень » 09
Протягом зимових канікул наші учні не тільки відпочивали від уроків, а й успішно захищали честь школи на різних спортивних змаганнях.

Вітаємо збірну команду школу з футзалу, з зайнятим І місцем, в першості серед шкіл міста.


Склад команди: Астасій Тимофій, Пишний Данило, Лужний Дан, Прилепський Олександр, Васильєв Ілля, Гожий Роман, Полтавець Віталій.

Дякуємо також команді школи за зайняте IV місце в міських змаганнях «Олімпійське лелеченя»


Склад команди: Гудим Аліна, Мізенко Єва, Мостова Дарина, Кіреєв Данило, Соколов Станіслав, Журавель Дмитро, Трощенкова Дарина, Станкевич Максим, Козодуб Данило, Сухомлин Валерія.

Висловлюємо вдячність учителю фізкультури Кірєєву О.С. за якісну підготовку команд до міських змагань.
Переглядів: 61 | Матеріал додано: 09.01.2018