Четвер, 13.12.2018, 08:45

Найстрашніше для людини – це перетворитися на сплячого з відкритими очима: дивитись і не бачити, бачити і не думати про те, що бачиш; проходити спокійно повз зла і неправди. Остерігайся цього, син, більше смерті, більше будь-якої найстрашнішої небезпеки.
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 05
Надзвичайно активно і творчо підійшли до участі у VII обласному конкурсі дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" у нашій школі. Діти з радістю розповідали про свої роботи, уточнювали деталі та старанно відповідали на запитання. Як виявилось, діти задовго до проведення конкурсу обговорили питання охорони праці з батьками, слухали їхні розповіді про  правила поведінки у складних ситуаціях, вивчали особливості різних професій на конкретних прикладах. Підводячи підсумки, відзначено, що учні нашої школи добре засвоїли правила безпечної поведінки і навіть налаштовані розповідати батькам про застосування необхідних заходів з охорони праці, щоб зберегти їхнє здоров'я.

Переглядів: 84 | Матеріал додано: 05.02.2018