Четвер, 15.11.2018, 23:21

Люди, які не відчувають гордості від благородних діянь своїх далеких предків, ніколи не досягнуть нічого вартісного, щоб їх з гордістю згадували їхні далекі нащадки
(Томас Маколей)
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 13
Поки наші українські спортсмени на Олімпіаді в Південній Кореї борються за медалі, в Україні тривають свої олімпіади - учнівські і ми з не меншим зацікавленням стежимо за їх перебігом, оскільки в ІІІ (обласному) турі цих олімпіад беруть участь і учні нашої школи.
Учні ЗШ №10 вже двічі відзначились призовими місцями на олімпіадах з математики та астрономії, про що ми вже повідомляли на нашому сайті, а сьогодні маємо новину про третього "бронзового призера" обласного етапу учнівських предметних олімпіад.
Отже, вітаємо з зайнятим ІІІ місцем на обласній олімпіаді з зарубіжної літератури ученицю 10 класу Аліну Цимбалюк, дякуємо за наполегливу працю їй, а також вчителю Гаврилюк Ірині Борисівні за якісну підготовку учасниці до обласних змагань!

Переглядів: 79 | Матеріал додано: 13.02.2018

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018 р. №1/9-79 педагогічними працівниками нашої школи було проведено роботу з обговорення та визначення підручників для учнів 5 класів 2018-2019 н.р.
На засіданні педагогічної ради школи, яке відбулося 13.02.2018 р. з переліку запропонованих МОН підручників для використання в п'ятих класах були обрані такі підручники:

«Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О.В., Заболотний В.В.)
«Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О.М.)
«Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Несвіт А.М.)
«Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О., Кобзар О.І.)
«Математика. 5 клас» (авт. Істер О.С.)
«Природознавство. 5 клас» (авт. Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.)
«Основи  здоров'я. 5 клас» (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.)

З витягом з протоколу з засідання педради, який ми публікуємо на виконання вимоги МОН, ви можете ознайомитися тут, а завантажити собі електронні версії потрібних підручників для 5 класу - за цим посиланням.

Переглядів: 56 | Матеріал додано: 13.02.2018