Неділя, 23.09.2018, 16:43

Без повторення немає глибини.
(Г.Ландау)
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 28
З 19 по 23 лютого в нашій школі був проведений Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему "Найбільше багатство - здоров'я!" На тему Тижня в кожному класі був оформлений куточок здоров'я, в якому були розміщені поради, вірші, правила, малюнки, плакати; оформлені інформаційні стенди. Класні керівники в кожному класі провели різноманітні заходи, вчителі залучили учнів до шкільних масових заходів. Педагогічними працівниками школи була проведена відповідна робота з батьками учнів.
За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), здоров'я - це стан фізичного, духовного, та соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб. Здоров'я - найцінніше, що ми маємо. Його треба загартовувати та зберігати. Міцний імунітет - є запорукою здоров'я. Підвищуючи його, можна вдвічі скоротити число простудних та інфекційних захворювань. Важливе значення у підтримці здоров'я має спосіб життя, формування якого залежить від нас самих, наших переконань і світогляду. Тому одне із основних  завдань нашої школи - виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Отже, багато чого залежить від нас самих, від наших прагнень змінити світ на краще, а для цього кожному слід почати з себе.
Переглядів: 86 | Матеріал додано: 28.02.2018

24 лютого 2018 року в м.Кропивницький було проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
За рішенням обласного журі, серед переможців є й учні нашої школи:
  • Штивола Михайло (8-Б кл.) - диплом ІІ ступеня
  • Бережний Олексій (8-Б кл.) - диплом ІІІ ступеня
Вітаємо школярів з черговою перемогою у важливому випробуванні!
Дякуємо учням та їх вчителю Герасименко Інні Василівні за гідну презентацію рідного міста та школи!

Переглядів: 55 | Матеріал додано: 28.02.2018