Субота, 23.06.2018, 12:07

У тебе будуть діти, ти будеш стурбований тим, щоб вони стали справжніми людьми; так знай же, що найголовніше в творінні людини – це виховання здатності дорожити людським життям як найдорожчим, безцінним багатством
«  Березень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2018 » Березень » 01
27.02.2018 р. на базі нашої школи відбувся семінар директорів шкіл міста. Адміністрація закладу поділилась досвідом з питання «Забезпечення ефективного управління розвитком загальноосвітнього навчального закладу». Директор школи Спашиба О.П. та заступник директора з НВР Власюк Л.В. познайомили присутніх з Програмою розвитку закладу та цільовими проектами, які будуть реалізовані протягом 2017-2022 рр. Вчитель інформатики Литвиненко О.С. здійснив віртуальну подорож по інформаційному простору закладу. У методичних локаціях заступником директора з НВР Пудич В.В. та вчителями Станкевич Л.В., Шумейко Ю.М., Корміч Я.А., Гаврилюк І.Б., Кривобок О.М. були проведені майстер-класи:
  • «Сюжетні кубики Rory для генерації історій»;
  • «Формування здоров'язбережувальних компетентностей»;
  • «Медіаграмотність як важлива життєва компетенція сучасної  людини»;
  • «Квартал здоров'я. Від здорового вчителя до здорового учня».
Заступник директора з ВР Віннікова Т.М. провела екскурсію Містом Майстрів, де учні та вчителі продемонстрували свої таланти, представили персональні виставки та провели майстер-класи. По закінченню семінару, як підсумок, вчитель географії Донченко В.П. провела на основі асоціативного ряду вихідне тестування. Семінар пройшов у дружній, теплій атмосфері. Присутні отримали задоволення і від цікавого спілкування, і від плідної роботи.

Фото: Д.Зуєвський

Переглядів: 65 | Матеріал додано: 01.03.2018