Четвер, 13.12.2018, 08:46

Не йди легким шляхом. Іди найважчим! Подолання труднощів підносить людину. Той, кому нестерпно важко і хто подолав труднощі, зовсім по-іншому бачить світ і розуміє людей.
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 01
27.02.2018 р. на базі нашої школи відбувся семінар директорів шкіл міста. Адміністрація закладу поділилась досвідом з питання «Забезпечення ефективного управління розвитком загальноосвітнього навчального закладу». Директор школи Спашиба О.П. та заступник директора з НВР Власюк Л.В. познайомили присутніх з Програмою розвитку закладу та цільовими проектами, які будуть реалізовані протягом 2017-2022 рр. Вчитель інформатики Литвиненко О.С. здійснив віртуальну подорож по інформаційному простору закладу. У методичних локаціях заступником директора з НВР Пудич В.В. та вчителями Станкевич Л.В., Шумейко Ю.М., Корміч Я.А., Гаврилюк І.Б., Кривобок О.М. були проведені майстер-класи:
  • «Сюжетні кубики Rory для генерації історій»;
  • «Формування здоров'язбережувальних компетентностей»;
  • «Медіаграмотність як важлива життєва компетенція сучасної  людини»;
  • «Квартал здоров'я. Від здорового вчителя до здорового учня».
Заступник директора з ВР Віннікова Т.М. провела екскурсію Містом Майстрів, де учні та вчителі продемонстрували свої таланти, представили персональні виставки та провели майстер-класи. По закінченню семінару, як підсумок, вчитель географії Донченко В.П. провела на основі асоціативного ряду вихідне тестування. Семінар пройшов у дружній, теплій атмосфері. Присутні отримали задоволення і від цікавого спілкування, і від плідної роботи.

Фото: Д.Зуєвський

Переглядів: 93 | Матеріал додано: 01.03.2018