Вівторок, 31.03.2020, 15:36

Знання не можливо отримати у подарунок, знання даються лише, коли ти навчаєшся з натхненням та ретельністю
(Ебігейл Адамс)
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 18
У рамках обласного бібліомарафону учні школи взяли участь у ряді заходів, проведених Центральною районною бібліотекою.
Так, 06.03.2018 р. учні 8-А класу (класний керівник Неклеса С.А.) відвідали захід "Звучи, рідна мово!". В ході заходу перед учнями виступила психолог територіального центру соціальних послуг Постевка А.В. Вона організувала з дітьми обговорення проблеми лихослів'я та його наслідки, провела арт-терапевтичну вправу та навела способи випускання негативних емоцій. Перед учнями також виступили провідний бібліотекар Швець Т.В. та бібліотекар Гуріна Т.В. Вони далі повели марафон з трьома дистанціями: "Мовна вікторина", "Народ скаже, як зав'яже", "Скажи без затримки". Компетентне журі (Курусь Г.В. - голова ГО "Майбутнє без меж", зав.шкільною бібліотекою Тодорова С.М. та класний керівник 8-А класу Неклеса С.А.) оцінювали роботу команд. Школярі продемонстрували відмінне знання рідної мови. Фінальним акордом заходу стали виступи учнів Вербової Олександри та Сижко Мирослави, які прочитали вірші українських поетів. ... Показати більше »
Переглядів: 135 | Матеріал додано: 18.03.2018