П'ятниця, 03.07.2020, 16:28

Усі букви закону - заголовні.
(Валентин Доміль)
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 23
21 березня 2018 року на базі нашої школи відбувся конкурс молодого вчителя. Нашу школу представляв вчитель фізичної культури Лисий Дмитро Олександрович. Дмитра Олександровича прийшли підтримати колеги та учні 6-Б, 9 класів. До складу групи підтримки ввійшли: заступник директора з навчально-виховної роботи Власюк Леся Василівна та вчителі Кранкус Ольга Миколаївна, Кузік Олена Андріївна, Тютюнник Оксана Іванівна. Виступ нашого учасника вирізнявся динамічністю, яскравістю, креативністю виконання. За підсумками конкурсу Лисого Дмитра Олександровича відзначено грамотою у номінації "Енергійність". Директор школи Спашиба Оксана Петрівна урочисто привітала молодого колегу у колі досвідченого колективу.

Переглядів: 329 | Матеріал додано: 23.03.2018

22.03.2018 року відбувся ІІ етап фестивалю дружин юних пожежників серед шкіл нашого міста. Це завжди довгоочікуване свято, яке збирає веселих, кмітливих та обдарованих підлітків. Метою заходу є профілактика, адже цього дня рятувальники разом із педагогами намагаються у веселій та ігровій, проте не менш серйозній формі закріпити в дітей знання з правил основ безпеки життєдіяльності. Команда "Спалах", у складі: Кущ Олександр, Васильєв Ілля, Цимбалюк Аліна, Гудим Аліна, Кравченко Юлія, Житня Єлизавета брали активну участь та достойно виступили на фестивалі. Дякуємо нашим юним пожежникам!

Переглядів: 249 | Матеріал додано: 23.03.2018