Субота, 28.03.2020, 22:28

Бережи час – це тканина, з якої виткане життя.
(К.Річардсон)
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 29
28 березня 2018 р. в школі відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. Вчителі, що атестувались: Спашиба О.П., Пудич В.В., Власюк Л.В., Сокуренко Л.П., Кранкус О.М., Кірєєв О.С., Кузік О.А., - представили власний досвід роботи, окреслили шляхи реалізації методичної проблеми школи "Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження ІКТ та здоров'язберігаючих технологій".

Переглядів: 276 | Матеріал додано: 29.03.2018

Незабаром кожна українська сім'я почне готуватися до Великодня. Великдень - свято особливо шановане та величне. У ці дні ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн має відчути свято Великодня, наше тепло та любов. Учителі, учні, батьки нашої школи долучилися до акції "Великодній кошик воїнам АТО". Мета акції: зібрати нашим бійцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції, подарунки до Великодніх свят, донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього. Байдужих не було: зібрали кошики від кожного класу. Чимало дітей принесли Великодні подарунки від себе особисто. Найактивнішими, щедрими були учні 3-Б (кл. керівник Ігнатова Г.В.), 3-А (кл. керівник Станкевич Л.В.), 8-Б (кл. керівник Клімчук А.Л.) класів. Свої побажання діти висловили у вітальних листівках та малюнках. Педагогічний та учнівський колектив бажає бійцям швидкого повернення додому, здоров'я, та перемоги! Миру, злагоди неньці Україні!

Переглядів: 241 | Матеріал додано: 29.03.2018