Вівторок, 16.10.2018, 16:49

Бажання бувають гідні людського звання й не гідні, осудливі. Моральна чистота і краса виявляються в тому, що людина нетерпима, непримиренна до негідних бажань, з огидою відкидає і придушує їх у собі і ненавидить в інших.
«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 19
16 квітня учні 5-7 класів, що займаються в шкільному позакласному історичному гуртку "Історичне краєзнавство", разом з керівником цього гуртка вчителем історії Черняховським С.Ю. відвідали районну бібліотеку, де досліджували історію виникнення нашої області і міста Світловодська. Учні з задоволенням відвідують гурток, займаються дослідницькою та науковою роботою і тому похід до бібліотеки став їм у нагоді. Під час перебування і бібліотеці гуртківці опрацювали чимало літератури з історії нашого краю, учні також узяли випробували себе у ролі журналістів та художників.
А 18 квітня відбулася ще одна екскурсія. Цього разу під керівництвом Сергія Юрійовича учні відвідали міський краєзнавчий музей. Вони з великим захопленням ознайомлювалися з археологічними знахідками, предметами побуту жителів перших поселень на території нашого краю, мапами району та з видатними історичними діячами нашої області.
Залучення дітей до такої праці є досить продуктивним, тому побажаємо їм успіхів, а їх керівнику - творчого натхнення.

Переглядів: 71 | Матеріал додано: 19.04.2018