Вівторок, 16.10.2018, 17:27

Мудрість - це все що ви вивчите, після того, як дізнаєтеся все, що має значення
(Джон Вуден)
«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 24
Участь у різноманітних конкурсах спрямована на задоволення інтересів і запитів дітей, закріплення, збагачення та поглиблення знань, набутих у процесі навчання, застосування їх на практиці; розширення загальноосвітнього кругозору учнів, формування в них наукового світогляду, вироблення вмінь і навичок самоосвіти. Учні нашої школи беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах та проектах. У 2017-2018 н.р. у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» взяло участь 49 школярів. Для 13 з них вона стала знаковою - учні здобули сертифікати переможців, а саме: Бронзовий сертифікат (ІІІ місце) отримали: Данильченко С., Гончарова І., Ішутов М., Гуща Д. (3-Б кл.), Роженко Б., Єрьомін Н. (4-А кл.), Головко Б. (4-Б кл.). Срібний сертифікат (ІІ місце): Білявська С., Комлик М., Гайдадим А. (3-Б кл.), Кукса А., Вознесенська М. (4-Б кл.). Золотий сертифікат (І місце): Бережний О. (8-Б кл.) Нагородження переможців відбулося на урочистій лінійці. Учні 4-А класу приготували віршований виступ, який сподобався всім глядачам. Коли настав час нагородження, аудиторія радо вітала переможців. Під бурхливі оплески вони отримували сертифікати і подарунки від організаторів конкурсу. А завершив захід виступ переможця VIII Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч", постійного учасника та неодноразового переможця цього ж конкурсу - Бережного Олексія. Вітаємо учасників і бажаємо їм жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні!

Переглядів: 65 | Матеріал додано: 24.04.2018