Вівторок, 16.10.2018, 17:21

Найкраща річ в навчанні, що ніхто не може забрати в тебе того, що ти вже знаєш
(Б.Б.Кінг)
«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 28
25 квітня напередодні 32-ї річниці Чорнобильської трагедії в культурно-просвітницькому центрі "Дніпро-світ" відбулася година пам'яті "Чорнобиль не має минулого". Учасниками заходу були учні 8-Б класу (кл.керівник Клімчук А.Л.), зав.шкільною бібліотекою Тодорова С.М. та представники районної державної адміністрації. Ведучі заходу, бібліотекарі районної бібліотеки акцентували увагу присутніх на потенційній небезпеці радіації, розповіли про перших ліквідаторів аварії на ЧАЕС. До виступів ведучих долучилися також і учні Туманова А., Штивола М., Дейнершетейн Р., Нагаєва К., Романенко О., які декламували вірші про героїв-пожежників. На загальній виставці "Чорнобиль не має минулого" завідуюча шкільною бібліотекою презентувала свої підбірки газетних та журнальних статей "Тривожні дзвони Чорнобиля" та "Чорнобиль - яким його побачив світ". Доповнювала захід також і виставка дитячих малюнків "Чорнобиль очима дітей". Хвилиною мовчання та запалюванням свічок присутні вшанували пам'ять героїв-ліквідаторів.
26 квітня ж в шкільній бібліотеці відбулася презентація виставки "26 квітня 1986 р. Чорнобиль, яким його побачив світ: минуле, теперішнє майбутнє". На перегляд матеріалів виставки були запрошені учні 5-7 класів школи.
Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль - це мука і трагедія, це подвиг і безсмертя, це пам'ять про велич людського духу й вічне нагадування про відповідальність людини за свою планету!
Зав.шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.