Вівторок, 22.05.2018, 20:42

У всьому людському житті немає жодної хвилини, яку було би дозволено проводити легковажно та безтурботно
(Дмитро Писарєв)
«  Травень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2018 » Травень » 01

Наприкінці березня цього року наша школа приєдналася до ґрантового проекту від Фонду спільноти Кремнієвої долини, в рамках якого на базі нашої школи, як і в багатьох інших навчальних закладах світу, була відкрита локальна мережна академія CISCO.
А протягом квітня восьмикласники школи вже долучилися до навчання на першому дистанційному курсі цієї Академії "Вступ до кіберпезпеки". В ході роботи над матеріалами курсу школярі опрацювали досить об'ємний матеріал: вивчили основні поняття кіберпезпеки, дізналися про різновиди кібератак та методи захисту від них, проаналізували свої особисті акаунти в соціальних мережах на предмет конфіденційності своїх даних, ознайомилися з принципами організації захисту інформації в різних організаціях тощо. З усіх пропонованих матеріалів учні могли не тільки прочитати наданий мережною академією текстовий матеріал, а й переглянути вебінари, проведені керівниками та інструкторами Центру підготовки інструкторів Cisco академій при Національному університеті "Львівська політехніка", Технічному університеті "Дніпровська політехніка", Запорізькій державній інженерній академії, Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" імені Ігоря Сікорського та Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.
За підсумками заключного онлайн-тестування учні 8-А та 8-Б класів Є.Метошоп, А.Пальоний, Д.Трощенкова, Д.Бацун, О.Бережний, С.Вартік та М.Штивола, отримали відповідні сертифікати.
Вітаємо перших випускників і запрошуємо усіх бажаючих учнів 8-11 класів до вивчення інших цікавих та потрібних курсів з інформаційних технологій.

Переглядів: 25 | Матеріал додано: 01.05.2018