Четвер, 15.11.2018, 10:44

Люди, які не відчувають гордості від благородних діянь своїх далеких предків, ніколи не досягнуть нічого вартісного, щоб їх з гордістю згадували їхні далекі нащадки
(Томас Маколей)
«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 01

Наприкінці березня цього року наша школа приєдналася до ґрантового проекту від Фонду спільноти Кремнієвої долини, в рамках якого на базі нашої школи, як і в багатьох інших навчальних закладах світу, була відкрита локальна мережна академія CISCO.
А протягом квітня восьмикласники школи вже долучилися до навчання на першому дистанційному курсі цієї Академії "Вступ до кіберпезпеки". В ході роботи над матеріалами курсу школярі опрацювали досить об'ємний матеріал: вивчили основні поняття кіберпезпеки, дізналися про різновиди кібератак та методи захисту від них, проаналізували свої особисті акаунти в соціальних мережах на предмет конфіденційності своїх даних, ознайомилися з принципами організації захисту інформації в різних організаціях тощо. З усіх пропонованих матеріалів учні могли не тільки прочитати наданий мережною академією текстовий матеріал, а й переглянути вебінари, проведені керівниками та інструкторами Центру підготовки інструкторів Cisco академій при Національному університеті "Львівська політехніка", Технічному університеті "Дніпровська політехніка", Запорізькій державній інженерній академії, Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" імені Ігоря Сікорського та Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.
За підсумками заключного онлайн-тестування учні 8-А та 8-Б класів Є.Метошоп, А.Пальоний, Д.Трощенкова, Д.Бацун, О.Бережний, С.Вартік та М.Штивола, отримали відповідні сертифікати.
Вітаємо перших випускників і запрошуємо усіх бажаючих учнів 8-11 класів до вивчення інших цікавих та потрібних курсів з інформаційних технологій.

Переглядів: 46 | Матеріал додано: 01.05.2018