П'ятниця, 03.07.2020, 16:40

Ти маєш право говорити про зло в рідному домі тільки тоді, коли ти зробив щось добре. Право сказати одне слово про погане добувається десятьма добрими справами
«  Травень 2018  »

Головна » 2018 » Травень » 15
З метою пропаганди математичних, фізичних, астрономічних та інформатичних знань, підвищення інтересу учнів до математики, фізики, астрономії та космонавтики, інформатики, розвитку ініціативи, учнівської творчості, виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення знань, поглиблення знань учнів та їх професійна орієнтація протягом 07-11.05.2018 р. у школі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.
В понеділок, 7 травня, відбулося відкриття тижня: була проведена лінійка, присвячена відкриттю тижня математики, фізики та астрономії і інформатики, яку підготувала і провела вчитель математики Сокуренко Л.П.
В понеділок також були оформлені вернісаж «Посмішка фізиків» – вч. Герасименко І.В. (10 і 11 кл.) та виставка «Математична вітальня», де учням були запропоновані математичні кросворди і ребуси, які вони з цікавістю розгадували.
Математичну веселу перерву провела у вівторок, 8 травня, Сокуренко Л.П. з учнями 5-11 класів: цікаві запитання з математики, на які діти давали відповіді та із задоволенням брали участь у вікторинах і розгадуванні математичних кросвордів. ... Показати більше »
Переглядів: 213 | Матеріал додано: 15.05.2018