Вівторок, 07.07.2020, 18:44

Без глибоких знань, без допитливості і цікавості, без багатого інтелектуального життя в наш час не може бути сильної незалежної держави.
«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 11
11 червня 2018 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали культурно-просвітницький центр Світловодщини «Дніпро-світ». Діти переглянули художню галерею, відвідали зал декоративно-ужиткового мистецтва, ознайомилися з історично–краєзнавчою експозицію (філією Захарівського музею історії). Малюки із захопленням слухали розповідь Гайдука Сергія Григоровича, були вражені багатством українських орнаментів і довершеністю й простотою народного побуту. Познайомилися із інформаційно-туристичним центром Світловодського краю, де завжди кожен зможете отримати цінну інформацію про туристичні об’єкти, цікаві події та ознайомитися з найкращими туристичними маршрутами Світловодщини.

Переглядів: 221 | Матеріал додано: 11.06.2018

11 червня 2018 року вихованці табору з денним перебування «Сонечко» відвідали станцію «Юних натуралістів». Працівники станції підготували цікаву змістовну екскурсію, повідомили про умови та догляд за певними тваринами, провели майстер-класи для малюків. Активну життєву позицію займають вихованці екологічного гуртка. Під час виступів юні природоохоронці демонструють своє бачення проблеми забруднення довкілля, пропагують свідоме ставлення до природи, шляхи вирішення екологічних проблем. Діти подякували працівникам за гарну екскурсію та практичні завдання, а також за масу позитивних емоцій.

Переглядів: 200 | Матеріал додано: 11.06.2018