Понеділок, 17.12.2018, 19:57

Одна з таємниць, як лишатись завжди молодим, - це завжди робити, те чого ти ще не вмієш, продовжуючи навчатись
(Рут Рейчл)
«  Вересень 2018  »

Головна » 2018 » Вересень » 02

2 вересня група учнів 8-х класів нашої школи в супроводі учителя інформатики Литвиненка О.С. і класного керівника 8-А класу Хорольської Н.О. та за сприяння класного керівника 8-Б класу Кранкус О.М. здійснили екскурсію до м.Кременчука на День відкритих дверей, який було проведено Дитячим центром робототехніки "Robot School".
Восьмикласники мали змогу ознайомитися зі змістом навчальних курсів, які пропонує до вивчення дітям педагогічний колектив цього закладу, покерувати уже створеними роботами та механізмами, пограти в двовимірні та тривимірні комп'ютерні ігри, створенню яких теж навчають у цій школі, а також на власні очі побачити 3D-принтер в дії та потримати в руках створені за його допомогою об'єкти.
Побачене в "Robot School" та подальша невеличка екскурсія по місту стали чудовим розважально-пізнавальним недільним відпочинком для школярів перед початком нового навчального року.

Переглядів: 28 | Матеріал додано: 02.09.2018