Четвер, 15.11.2018, 23:25

Дійсне кохання народжується тільки у серці, яке пережило турботи про долю іншої людини.
«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 08
6 листопада відбулася зустріч з інспектором 17 ДПРЧ УДСНС у Кіровоградській області Кузнєцовою Юлією Миколаївною та Григор`євим Володимиром Володимировичем - інженером (з ПРР). Під час зустрічі зі школярами, інспектори ДСНС нагадали основні правила безпеки життєдіяльності, як в побуті так і під час відпочинку на вулиці чи природі. Зокрема, фахівці Служби порятунку звернули увагу дітей на безпечному використанні електричних та газових приладів, приладів опалення. Також наголосили на безпечній поведінці під час виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. Після коротенької повчальної лекції розповіли присутнім про особливості професії рятувальника, показали бойове спорядження та обладнання, за допомогою якого ліквідовують надзвичайні ситуації та рятують життя. Діти із задоволенням приміряють бойовий одяг вогнеборців. З учнями 11-го класу провели профорієнтаційне заняття та познайомили з умовами навчання у вищих навчальних закладах. Сподіваємося, що подібні зустрічі стануть запорукою безпечного життя для підростаючого покоління.

Переглядів: 10 | Матеріал додано: 08.11.2018

28 жовтня учні 6-7 класів здійснили пізнавальну екскурсію за маршрутом Світловодськ - Миргород - Великі Сорочинці, де відвідали багато історичних пам'яток, кінний завод та храм у Великих Сорочинцях. На Полтавщині чимало чудових куточків, самим Богом призначених для споглядання тихої краси української природи. А якщо в цю природу вписується храм - виникає дивовижне сполучення небесного та земного світів. Найголовніше - іконостас церкви. Він полонить одразу та довго-довго не відпускає захопленого погляду людини, що увійшла під ці високі склепіння.

Переглядів: 19 | Матеріал додано: 08.11.2018