Субота, 28.03.2020, 23:45

Бережи і шануй пам'ять про померлих. У кого немає в душі минулого, в того не може бути й майбутнього.
«  Січень 2019  »

Головна » 2019 » Січень » 23
21 січня в 9-Б класі відбувся урок зарубіжної літератури на тему: "Багатогранність образу Гобсека (за повістю Оноре де Бальзака "Гобсек"). Урок почався з кола спілкування. На пропозицію вчителя, учні взялися за руки, обійнялися (адже в цей день відзначався День обіймів). Таким було емоційне налаштування. Переходячи до теми уроку, вчитель задала питання: "А чи міг наш герой Гобсек когось обійняти? Чи був він щасливим? Виплеканий талантом Бальзака образ Гобсека переконливий, виписаний в деталях, багатогранний і суперечливий. На уроці учні досліджували цей образ, зосереджувались на художніх деталях, шукали витоки та основні положення його філософії, опираючись на текст твору. Метою уроку було викликати зацікавлення учнів у вивченні твору, знайти паралелі із реаліями сьогодення, формувати читацькі компетентності. Обладнання уроку також було тематичним: інсталяції, деталі, які "прийшли" із самого твору. Це терези, пісочний годинник, скарбнички, монети, репродукція картини Рембрандта. Аналізуючи художні деталі, ми використали можливості інтерактивної дошки. Переглянули уривок із фільму "Гобсек". Учні аналізували позицію автора, висловлювали свою думку. Підсумком роботи була вправа "Скарбничка": учні зробили висновки з "уроків татуся Гобсека".

Переглядів: 226 | Матеріал додано: 23.01.2019

Уроки літератури для нас, дев'ятикласників, завжди цікаві і пізнавальні. Щоразу наш вчитель зарубіжної літератури Віннікова Тамара Миколаївна відкриває для нас захоплюючий світ літературних героїв. Нещодавно ми перегорнули останні сторінки «Євгенія Онєгіна» Олександра Пушкіна. Цей твір нікого не залишив байдужим. Поет говорить про те, що турбує сучасну молодь. І з далекого ХІХ століття дає нам поради. Читаючи Пушкіна, ми знаходили відповіді на запитання. Як любити театр? Як дружити? Як не зрадити друга? Чи можна першою зізнатися в коханні? Що означає «мить чудова» для кожного з нас? Що може бути «пам'ятником» поетові? На одному з уроків зарубіжної літератури дівчата спробували уявити себе в ролі Тетяни, яка пише лист Онєгіну. Природа за вікном була співзвучна нашому настрою. До вашої уваги наш фотозвіт.

учениці 9-Б класу
Дмитренко Аріана та Бруслик Валерія