П'ятниця, 03.07.2020, 16:09

Люди, які не відчувають гордості від благородних діянь своїх далеких предків, ніколи не досягнуть нічого вартісного, щоб їх з гордістю згадували їхні далекі нащадки
(Томас Маколей)
«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 23
21 лютого, у світі відзначають Міжнародний день рідної мови, який також відомий як Міжнародний день материнської мови.
Цього дня у нашій школі традиційно відбулися різноманітні заходи мовознавчого спрямування. Так, була проведена вікторина «Ігри патріотів» для учнів 6-их класів, перемогу в якій отримала команда 6-Б класу. Учнями, що відвідують факультатив з української мови був проведений мовознавчий десант «Антисуржик». Протягом дня у 7-11-их класах визначали найкращого знавця рідного слова. Учениця 11-го класу Аліна Цимбалюк посіла це почесне звання.
Вчитель української мови та літератури
Сокуренко Л.П.

Переглядів: 162 | Матеріал додано: 23.02.2019

21 лютого в Міжнародний день рідної мови до школи на запрошення вчителя української мови та літератури Гайдук І.В. завітав голова громадської організації «Рух захисту української мови» Цибульський Андрій Анатолійович. Ними було продемонстровано фільм «10 цікавих фактів про українську мову». Під час обговорення було проведено мовний марафон, переможці якого отримали від громадського діяча заохочення.

Переглядів: 217 | Матеріал додано: 23.02.2019

Я, Гаврилюк Ірина Борисівна, досвідчений, творчо працюючий учитель. Маю високу, науково-теоретичну підготовку, досконало володію методикою викладання предмету, працюю над проблемою «Розвиток комунікативних здібностей з використанням інноваційних методів навчання». Практичне значення цієї проблеми полягає у формуванні критичного мислення учнів, навичок спілкування та прийняття рішень. Діяльність ґрунтується на поєднанні змісту форми, прийомів та методів інноваційного навчання.
На моїх уроках учні отримують міцні знання через гру, імітацію подорожей, навчання в групах, парах. Актуальність проблеми розвитку комунікативних здібностей учнів органічно пов’язана з природою мистецтва слова, що втілена у формулі: автор – текст – читач.
Організовую сприйняття та аналіз літературного твору на уроці як діалог з автором його позицією.
Досконало володію технологіями інтерактивного навчання. Пізнавальний процес на уроках відбувається за умов постійної взаємодії з учнями що передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне розв’язання проблем.
Викладання предмету відповідає сучасним вимогам, мною змодельована серія уроків з використанням хронотопного, співставного, стилістичного аналізу тексту. В центрі уроків – художній текст в поєднанні з сучасними підходами до аналізу образу героя, природи і речей; своєрідний підхід до художнього часу і художнього простору, сюжету, фабули, композиційного ритму.
Для активізації пізнавального процесу та виховання вдумливого читача-учня використовую цікаві психолого-дидактичні прийоми: спілкування за автором, «ключові слова теми», ток-шоу за сторінками твору, лист літературному герою, "Соціальний мікрофон", "Спалах", "Передбачення", "Живі малюнки".
Учні мають міцні знання високої якості. Активні на уроках та позакласній роботі. Здобувають призові місця, беруть участь у предметних олімпіадах та творчих конкурсах.
Проводжу методичну роботу як керівник шкільного методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури. Заохочую до оволодіння сучасними методами навчання і виховання. Власними здобутками ділюся на педагогічних радах, на сайті школи та управління освіти. Є переможцем міського та лауреатом обласного конкурсів «Учитель року»
Постійно в русі і творчому пошуку.

Переглядів: 181 | Матеріал додано: 23.02.2019