П'ятниця, 22.03.2019, 05:11

З усіх створінь найпрекрасніше ─ людина, що одержала прекрасне виховання
(Епіктет)
«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 26 » Дотримуйтесь правил безпеки в Інтернеті!
Дотримуйтесь правил безпеки в Інтернеті!
В лютому 2019 року учні 5-8 класів під керівництвом вчителя інформатики Литвиненка О.С. долучилися до участі в заходах, присвячених відзначенню Міжнародного Дня безпечного Інтернету.
Так, з 6 по 11 лютого 84 учні 5-7 класів взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі "Безпечний Інтернет" від освітнього проекту "На урок". Школярі відповіли на 15 запитань про правила безпечної поведінки в Інтернеті. Відповідно до суми набраних балів, учні отримали відзнаки від організаторів конкурсу.
Дипломи І ступеня здобули такі учні: Барвінська В., Кровицька В. (5-А кл.); Вознесенська М., Головко Б. (5-Б кл.); Махненко В., Требунських А. (6-Б кл.); Погрібна А. (7-А кл.); Паскул Н., Тесленко В. (7-Б кл.). Особливо слід відзначити ученицю 7-Б класу Віолетту Тесленко, яка єдина з учнів нашої школи, що брали участь у конкурсі, правильно відповіла на УСІ запитання, набравши 100 балів зі 100 можливих!
Дипломи ІІ ступеня отримали Бондар В., Вірний М. (5-Б кл.), Осика Е., Якимчук А. (5-В кл.); Бутенко Є., Кузнецов Д. (6-А кл.); Гуршал Д.. Каспров М., Соколов С., Удовиченко О., Царьков Є. (6-Б кл.); Гринжевський Є. (6-В кл.); Єрофеєв М., Кірєєва А. (7-А кл.); Бугайова Я., Гуцаленко С., Лішка Д., Хуторна М. (7-Б кл.).
Дипломами ІІІ ступеня були відзначені учні Дудник А., Полтавець Р., Роженко Б., Цвень А. (5-А кл.); Жеглатий О., Кузнецова А. (5-Б кл.); Колесніков О. (5-В кл.); Бойко А., Бочаров М., Домбровська В. (6-А кл.); Богатир Є., Корховий В. (6-Б кл.); Давид Б. (6-В кл.); Акішин О., Баранець І., Клименко П., Михнюк Ю., Ненько Б., Перепечай К., Хінцицька М. (7-А кл.); Рітченко І., Рєпін О. (7-Б кл.)
Решта учасників отримали сертифікати про участь у конкурсі.

8 лютого учні 8-А та 8-Б класів приєдналися до традиційного щорічного онлайн-уроку, спільно проведеного Програмою Мережних академій Cisco, Кіберполіцією України та компанією ERC. Восьмикласники прослухали онлайн-лекцію т.в.о. заступника Начальника управління – начальника першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майора поліції Станіслава Самойлова «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство» та онлайн-лекцію директора дивізіону архітектурних рішень, керівника напрямку ІТ-безпеки компанії ERC Вікторії Іцкович «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей», а також пройшли тестування з метою перевірки здібностей до кар'єри аналітика з кібербезпеки, під час якого учасникам було запропоновано проявити свої аналітичні здібності та виступити у ролі хакерів.
Завдяки участі в проведених заходах учні пригадали, з якими небезпеками вони можуть зіткнутися в Інтернеті, оновили в пам'яті правила поведінки в мережі, актуалізували та закріпили знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 13 | Додав: alexander | Теги: Литвиненко О.С. | Рейтинг: 0.0/0