Четвер, 18.07.2019, 05:08

Людина жива доти, доки живе хоч би щось зі створеного нею.
(Валерій Афонченко)
«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 16 » Шкільна науково-практична конференція
Шкільна науково-практична конференція
На виконання річного плану роботи школи та з метою залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи 13 травня 2019 року відбулася шкільна науково-практична конференція.
На розгляд експертної комісії були представлені 12 проектних робіт. Вчитель англійської мови Кохно В.В. разом з учнями підготувала чотири проекти: «Видатні постаті в історії Великобританії. Ії величність королева» (9-Б кл.), «Формування іншомовних умінь учнів початкової школи на уроках англійської мови засобами мультиплікації» (7-А кл.), «Україна – моя Батьківщина» (9-Б кл.), соціальний проект «Життя молоді» (11-й кл.).
Вчитель початкових класів Станкевич Л.В. представила два проекти: «Домашня анімалотерапія, як розвиток емоційного інтелекту» та творчий проект «Танцюємо залюбки». Вирізнялись науковим підходом проекти Кранкус О.М. «Кольористика, як один із аспектів інтерпретації тексту» (8-Б кл.), Клімчук А.Л. «Григорій Сковорода і Переяславщина» (9-Б кл.). Презентація дослідницької роботи представлена проектом вчителя біології Хорольської Н.О. «Мурашина ферма» (5-В кл.). Практичну значимість набули проекти вчителів Литвиненка О.С. та Черняховського С.Ю. «Сайт історії міста» (5-Б, 5-В, 6-Б кл.) та проект вчителя інформатики Кузік О.А. «Розробка персонального сайту абітурієнта» (10 кл.). Проект вчителя трудового навчання Кузік О.А. «Озеленення шкільного подвір’я» став результативною колективною роботою учнів 8-А, 8-Б, 6-В кл.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 119 | Додав: alexander | Теги: Черняховський С.Ю., Хорольська Н.О., Кранкус О.М., Литвиненко О.С., Клімчук А.Л., Кохно В.В., Станкевич Л.В., Кузік О.А. | Рейтинг: 0.0/0