П'ятниця, 25.09.2020, 14:55

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження – українець, з виховання – руський, з переконань – неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі – боягуз, себелюб і раб. От це – малорос
(В.Винниченко)
«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 22
Свято "Слава школи" є традиційним для нашого закладу. В цьому році свято відбулося 16 травня. Під час свята були названі кращі учні школи: переможці олімпіад, призери творчих конкурсів і спортивних змагань. Вони отримали грамоти, дипломи, подяки та були запрошені на почесне коло. Себе презентували учасники міських конкурсів і фестивалів: команда знавців "В десятку", екологічна агітбригада "Свіжий вітер", команда юних пожежників рятувальників "Спалах". Переглянути фото Окремо були нагороджені учасники шкільної науково-практичної конференції, які підготували кращі освітні, екологічні, історичні та творчі проекти. Ці учні - гордість батьків, слава школи, справжні зірки на шкільному небосхилі і саме їм було присвячено цей підсумковий захід.
Переглядів: 167 | Матеріал додано: 22.05.2019