Четвер, 18.07.2019, 05:00

Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
«  Червень 2019  »

Головна » 2019 » Червень » 04
31 травня в школі відбулося свято Останнього дзвоника. Урочисто вбрані учні поспішали до школи. Зранку батьки і діти оформляли виставки своїх виробів у Місті Майстрів, проводили майстер-класи. Дев'ятикласники організували Галерею спогадів.
Центральною подією святкування було загальношкільне дійство "Прощання з ромашковим дитинством", яке було сповнене приємними спогадами про дитинство, проведене у школі, про вчителів - світлих ангелів, які супроводжують, бережуть і вчать дітей з 1-го по 11 клас.
ФотоальбомА тепер простеленою мамами випускників рушниковою дорогою випускники вирушають у щасливе майбуття.
Кожен клас підготував цікаву програму, відвідав фотозони, взяв участь у квестах, змаганнях, конкурсах та Танцювальному марафоні. Всі учасники мали змогу знайти заняття за інтересами та виявили свою креативність і майстерність.
До побачення, школо! Привіт, канікули!
заступник директора з ВР
Віннікова Т.М.