Середа, 16.10.2019, 16:56

Свою Україну любіть.
Любіть її… Во врем'я люте.
В останню, тяжкую минуту
За неї Господа моліть.
(Т.Шевченко)
«  Червень 2019  »

Головна » 2019 » Червень » 17
У 2018-2019 н.р. наша школа долучилась до всеукраїнського соціально-освітнього проекту WOW Teachers, започаткованого неурядовою некомерційною організацією BrainBasket Foundation. Опрацьовуючи програму курсу "Основи веб-розробки" учні 9-х класів під керівництвом учителя інформатики Литвиненка О.С. вивчали, як створюються, розміщуються в мережі Інтернет та адмініструються веб-сайти, ознайомилися з основними поняттями HTML, CSS та JavaScript, виконали практичні роботи та творчий проект з розробки власного сайту на довільну тему (з роботами можна ознайомитись за цим посиланням).

За результатами оцінювання випускного тесту та творчого проекту дев'ятикласникам було оформлено відповідні сертифікати про успішне завершення курсу, вручення яких відбулося на їх урочистому святі видачі свідоцтв про базову середню освіту. Подяку від фонду BrainBasket за сприяння впровадженню програми отримала також і директор школи Спашиба О.П.

Сподіваємось, отримані в стінах рідної школи початкові знання щодо створення веб-сайтів, стануть для когось з випускників 9 класу поштовхом до вдосконалення своїх знань та вмінь задля отримання такої потрібної, популярної на ринку праці та високооплачуваної професії веб-розробника.

Переглядів: 116 | Матеріал додано: 17.06.2019