Середа, 16.10.2019, 16:51

Бажання бувають гідні людського звання й не гідні, осудливі. Моральна чистота і краса виявляються в тому, що людина нетерпима, непримиренна до негідних бажань, з огидою відкидає і придушує їх у собі і ненавидить в інших.
«  Вересень 2019  »

Головна » 2019 » Вересень » 15
13 вересня у нашій школі відбулося традиційне для початку кожного навчального року спортивне свято. Класними керівниками було проведено урок здоров'я після чого шкільний дзвоник покликав учнів та вчителів школи на урочисту лінійку, під час якої усі учасники свята привітали та вшанували тих учнів школи, які займаються у спортивних секціях та клубах міста. Після цього були проведені різні спортивні заходи: спільна загальношкільна пробіжка, "Веселі старти", спортивні естафети, змагання з футболу та піонерболу, майстер-клас з баскетболу та турнір на першість школи з армреслінгу. Переможці та активні учасники усіх видів змагань на заключній лінійці були нагороджені почесними грамотами.

Переглядів: 101 | Матеріал додано: 15.09.2019