Вівторок, 20.10.2020, 02:16

Бережи і шануй пам'ять про померлих. У кого немає в душі минулого, в того не може бути й майбутнього.
«  Вересень 2020  »

Головна » 2020 » Вересень » 09
В продовження Місячника безпеки руху «Увага, діти на дорозі» в школі відбулась цікава зустріч. На шкільне подвір’я на службовому авто прибули інспектор з ювенальної превенції, лейтенант поліції Хоменко Богдан Миколайович та поліцейський СРПП, старший сержант поліції Салоїд Олексій Сергійович. Метою зустрічі було роз’яснення учням необхідності дотримання пішоходами правил дорожнього руху та профілактика дорожньо-транспортного травматизму, також звернули увагу на дотриманні правил перетину проїжджої частини. П’ятикласники запам’ятали, що дорогу можна переходити тільки по зебрі. Вони мали змогу поспілкуватися зі спеціалістами з правил дорожнього руху, активно задавали питання, разом вирішували проблемні ситуації, які можуть виникнути на дорозі. Діти із захопленням вивчали службовий автомобіль, уявляли себе у ролі інспектора дорожнього руху.
Зустріч була ефективною, п’ятикласники показали відмінні знання під час тестування знань правил дорожнього руху.

Переглядів: 121 | Матеріал додано: 09.09.2020