Вівторок, 20.08.2019, 05:31

Без явно посиленої працьовитості немає ні талантів, ні геніїв.
(Д.І.Менделєєв)
«  Серпень 2019  »

Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 ... 61 62 »

26 квітня 2019 р. минув 33 рік від того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши чорним смертельним крилом Поліське містечко Чорнобиль. Серед усіх трагедій, які пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров′я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Саме тому історія цього лиха та історія подолання його наслідків заслуговують на те, щоб знали та пам′ятали. З нагоди цієї сумної дати, 26 квітня, в актовій залі нашої школи відбувся урок памяті "Дзвони Чорнобиля", який підготувала класний керівник 6-А класу Сокуренко Леся Петрівна.Під час заходу учні переглянули відеофільм «Чорнобиль до і після. Припять». Ведучі розповіли про причини трагедії , про героїзм тих, хто загинув, приборкуючи ядерну стихію. Про те, як змінилося життя людей після трагедії. Проникливим був виступ дівчат, які засобами хореографії продемонстрували емоції, пережиті людьми. Учасники заходу – учні 6–7-их класів, усвідомили, що Чорнобильська трагедія – це страшна катастрофа в історії людства.

Переглядів: 53 | Матеріал додано: 02.05.2019

grynvichLabel
Участь в конкурсах спрямована на поглиблення знань, вдосконалення вмінь і навичок, набутих у процесі навчання, розширення загального кругозору учнів, формування в них наукового світогляду. Учні нашої школи є активними учасниками всеукраїнських конкурсів та проектів. У 2018-2019 н.р. у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» взяли участь 78 учнів. Для шести з них вона стала знаковою - учні здобули сертифікати переможців, а саме:
  • Золотий сертифікат (І місце): Гудим Дмитро (2-Б клас)
  • Срібний сертифікат (ІІ місце): Кошулько Ярослава (2-А клас), Куксенко Віолета (3-Б клас), Малінкін Ілля (3-А клас), Акіншина Софія (3-А)
  • Бронзовий сертифікат (ІІІ місце) отримав: Степанов Єгор (2-Б клас)
Нагородження переможців відбулося на урочистій лінійці. Aудиторія радо вітала переможців. Під бурхливі оплески вони отримували сертифікати та подарунки від організаторів конкурсу. Вітаємо учасників і бажаємо їм жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні!

Переглядів: 118 | Матеріал додано: 27.04.2019

Незабаром кожна українська сім'я почне готуватися до Великодня. Великдень - свято особливо шановане та величне. У ці дні ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн має відчути свято Великодня, наше тепло та любов. Учителі, учні, батьки нашої школи долучилися до акції "Великодній кошик воїнам АТО". Мета акції: зібрати нашим бійцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції, подарунки до Великодніх свят, донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього. Байдужих не було: зібрали кошики від кожного класу. Чимало дітей принесли Великодні подарунки від себе особисто. Найактивнішими, щедрими були учні 1-Б (кл. керівник Корміч Я.А.), 10 (кл. керівник Кузік О.А.), 11 (кл. керівник Донченко В.П.) класів. Свої побажання діти висловили у вітальних листівках та малюнках. Педагогічний та учнівський колектив бажає бійцям швидкого повернення додому, здоров'я, та перемоги!

Переглядів: 96 | Матеріал додано: 26.04.2019

З 15 по 22 квітня 2019 р. у школі тривав традиційний (уже шостий) шкільний чемпіонат інтелектуальних ігор. Протягом чемпіонату команди учнів 7-11 класів змагалися в умінні знаходити відповіді на складні запитання на знання та логіку в іграх "Доміно", "Кросвордром" та "Що? Де? Коли?". За підсумками трьох турів переможцями турніру стали: в молодшій віковій категорії (7-8 класи) команди 7-А класу (І місце), 8-А (ІІ місце) та 7-Б (ІІІ місце); в старшій віковій категорії (9-11 класи) команди 11 класу (І місце), 10 (ІІ місце) та 9-Б (ІІІ місце). Вітаємо переможців!

Переглядів: 78 | Матеріал додано: 25.04.2019

З 22 квітня в нашій школі розпочалися заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці, під гаслом "Безпечне та здорове майбутнє праці". Рітченко О.П., медсестра школи, провела пізнавальну бесіду з учнями 1-6  класів "Основні правила гігієни". В коридорах школи, класних приміщеннях організували вчителі початкових класів виставку дитячих малюнків "Безпечне та здорове майбутнє праці". Під час загальношкільної лінійки висвітлювалась тема про викоренення причини травматизму та захворювань на роботі, під час навчання і в побуті, як серед працівників так і серед учнів.

Переглядів: 74 | Матеріал додано: 23.04.2019

З 15 по 19 квітня  в нашій школі був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності на тему "Зроби життя безпечним!" У рамках якого проводилося тренування з учасниками навчально-виховного процесу щодо надзвичайних ситуацій та дій під час виникнення пожеж, День цивільного захисту у закладах освіти.

Переглядів: 83 | Матеріал додано: 22.04.2019

Переглядів: 53 | Матеріал додано: 14.04.2019

Переглядів: 64 | Матеріал додано: 14.04.2019

Переглядів: 54 | Матеріал додано: 12.04.2019

27 березня 2019 р. в школі відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. Вчителі, що атестувались: Віннікова Т.М., Ковальова С.Б., Донченко В.П., Литвиненко О.С., Герасименко І.В., Гаврилюк і.Б., Сокуренко Л.П., Ігнатова Г.В., Станкевич Л.В., Войтенко В.В., Тодорова С.М. - представили власний досвід роботи, окреслили шляхи реалізації методичної проблеми школи "Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження ІКТ та здоров'язберігаючих технологій".

Переглядів: 70 | Матеріал додано: 03.04.2019