Середа, 23.08.2017, 15:55

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 215
Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Серпень 2017  »

Використайте цей час з користю!

Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 ... 41 42 »
13 червня 2017 року у літньому таборі "Сонечко" пройшов День «піратів». Початок було покладено веселою рухливою ранковою зарядкою. Під час лінійки діти взяли активну участь у визначенні найкращого костюму, найактивнішого «пірата». Малюки із захопленням грали свої ролі, були справжніми артистами.

Переглядів: 18 | Матеріал додано: 13.06.2017

12 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали державну пожежно-рятувальну частину №17 (ДПРЧ-17) м.Світловодська. Під час екскурсії діти мали змогу повторити правила пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше запам'яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Малюки фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись спецодяг, в якому працюють пожежники. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка, відповідали на питання дітей. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Переглядів: 43 | Матеріал додано: 12.06.2017

З 31.05 по 09.06.2016 р. на базі школи працювала мовна школа до складу якої увійшли учні 7-А та 7-Б класів (кількісний склад ─ 14 чоловік). Її роботу організували вчителі англійської мови Кохно В.В. та Бочарова О.В. Школа працювала у форматі театральної студії за напрямком "Theatre". Учні мали можливість не тільки активізувати отримані знання, але і поглибити їх під  час пошукової діяльності та при постановці п'єси. Після перших кроків більш глибокого знайомства учні школи були поділені на групи, які приступили до вибору твору, який би вони хотіли поставити і в якому кожен з учасників міг знайти роль відповідно його характеру, вмінням та здібностям. Після тривалого обговорення, враховуючи вікову групу глядачів, було прийнято рішення поставити п'єсу "Alice in Wonderland". Розпочався етап кропіткої підготовки: щоденні репетиції, створення презентації, яка виконувала роль декорацій та оформлення сцени, робота над втіленням образу, виготовлення костюмів, підбір музичного супроводу. І от позаду залишився етап підготовки, настав день прем'єри. Актори настільки увійшли в образ, що тримали увагу глядача з першої та до останньої хвилини. А нагородою для них стали бурхливі оплески та схвальні відгуки всіх без винятку глядачів! Хочеться відзначити участь кожного відвідувача школи, які відповідально і творчо підійшли до втілення своїх образів, а їх батькам ─ за підтримку!
Вчитель англійської мови
Кохно В.В.

Переглядів: 72 | Матеріал додано: 12.06.2017

09.06.2017 р. учні 9-А та 9-Б класів в урочистій обстановці отримали свої перші документи про освіту. Про те, як це відбувалось, ви можете поглянути на світлинах.

Переглядів: 55 | Матеріал додано: 10.06.2017

9 червня 2017 року у літньому таборі з денним перебуванням «Сонечко» пройшли спортивно-масові змагання «Козацький гарт». Учасники змагалися в естафетах на спритність, рухливість, гнучкість. Діти отримали масу задоволення від проведеного заходу. В ігровій формі працівники табору залучають малюків до дотримання здорового способу життя.

Переглядів: 15 | Матеріал додано: 09.06.2017

9 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» були присутніми на театральній виставі мовного табору своєї школи. Діти із великим задоволенням дивилися на виступ юних артистів, співпереживали з її героями, активно їх підтримували.

Переглядів: 19 | Матеріал додано: 09.06.2017

9 червня 2017 року у таборі з денним перебуванням «Сонечко» серед вихованців пройшов шахово-шашковий турнір. Діти мали змогу показати свої навички логічного мислення, рівень розвитку уваги та пам'яті. Серед претендентів були визначені переможці: I місце – Жеглатий Олексій; II місце – Комлик Михайло; III місце – Сухомлин Валерія.
Вітаємо з перемогою! Так тримати!

Переглядів: 8 | Матеріал додано: 09.06.2017

8 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали міський краєзнавчий музей.
Діти краще ознайомилися з історією свого міста та району, з творцями народного мистецтва та їх роботами. Ця екскурсія надихнула малюків на знайомство з видатним людьми міста та творцями народних ремесел.

Переглядів: 9 | Матеріал додано: 08.06.2017

8 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали Центральну дитячу бібліотеку. З малюками були проведені такі заходи: вікторина, перегляд мультиплікаційного фільму, конкурс загадок та ребусів. В цікавій та інтерактивній формі діти провели свій час.

Переглядів: 9 | Матеріал додано: 08.06.2017

8 червня 2017 року вихованці літнього табору з денним перебуванням «Сонечко» відвідали Артгалерею міста. Пройшла зустріч з одним із художників Сіромахою Анатолієм Олександровичем, директором Центру військово-патріотичного виховання. Діти переглянули роботи місцевих майстрів, ознайомилися з виробами прикладного мистецтва.

Переглядів: 12 | Матеріал додано: 08.06.2017