П'ятниця, 15.12.2017, 04:47

Якщо все буде так, як тобі хочеться, то жити стане нецікаво
(Харукі Муракамі)
«  Грудень 2017  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
11.11.2017
ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ
09.11.2017
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Усі матеріали розділу

Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 ... 44 45 »

З 13 по 17 листопада у школі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей.
Переглядів: 37 | Матеріал додано: 20.11.2017

Клікніть на зображенні для його перегляду у збільшеному вигляді

Переглядів: 18 | Матеріал додано: 19.11.2017

З 06 по 11 листопада  був проведений Тиждень пожежної безпеки на тему «Сірники не чіпай – вогонь не закликай». Були проведені: виховні години на тему пожежної тематики, квест, засідання Шкільної мерії, зустріч з інспектором державної пожежної рятувальної частини, спортивна естафета, майстер-клас з трудового навчання, виставка малюнків, навчальна евакуація, лінійки відкриття та підсумку Тижня, нагородження найактивніших учасників.

Переглядів: 15 | Матеріал додано: 17.11.2017

9 листопада 2017 року в нашій школі традиційно відзначили день української писемності й мови.
Цього дня у школі бібліотекарем Тодоровою С.М. була оформлена тематична виставка, яка ознайомила відвідувачів з історією створення писемності, з постаттю Преподобного Нестора-літописця та засновниками кирилиці та просвітителями Кирилом і Мефодієм.
Учні 6-Б класу (вч. Клімчук А.Л. та Сокуренко Л.П. ) переглянули відеофільм (з рубрики «Портрет») «Друкар книжок небачених» про першодрукаря Івана Федоровича, що видав першу книгу «Апостол» українською мовою. Пізнавальне значення мав для учнів 7-Б класу перегляд експрес-уроків з О.Авраменком (вч. Клімчук А.Л.). Діти мали змогу перевірити власні знання з лексики і обговорити правильні варіанти вживання слів.
Цікавим завершенням дня став виховний захід на тему «Я люблю Україну» для учнів 8-их класів (вч.Клімчук А.Л. та Сокуренко Л.П.). Діти змагалися в знаннях не тільки мови й літератури, а також географії, історії та біології. І, звичайно, в залі лунала українська пісня, яка зачарувала всіх своєю красою та неповторністю.
…Усе Минає, а слово залишається! Залишається й несе крізь час голос молодості душі. То ж хай живе, переживає століття й покоління найбільше диво – рідна мова!

Переглядів: 55 | Матеріал додано: 09.11.2017

Лунгол Олександра
Штивола Михайло
8-Б клас
Макаренко Ярослав
7-А клас
Бережний Олексій
8-Б клас
ІІ місце
Гончик Вероніка
7-А клас
ІІІ місце

Дякуємо вчителю фізики Герасименко Інні Василівні за результативну підготовку учнів!

Переглядів: 23 | Матеріал додано: 07.11.2017

Методична робота вчителя – невід’ємна складова його професійного зростання, а від ефективності науково-методичної роботи в навчальному закладі залежить якість надання освітніх послуг, тому це питання – одне із найважливіших в організації роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. Так, протягом осінніх канікул вчителі активізували свій творчий потенціал, набували досвіду, підвищували професійну компетентність та майстерність через засідання шкільних методичних об’єднань; роботу творчих груп; навчання комп'ютерної грамотності. Вчителі плідно займались самоосвітою, брали участь у вебінарах. Свій творчий потенціал реалізували, коли брали участь у майстер-класах, квестах, проектах.

Переглядів: 50 | Матеріал додано: 01.11.2017

Переглядів: 16 | Матеріал додано: 30.10.2017

З 25 по 29.09.2017 р. у школі тривав Тиждень початкових класів, присвячений 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського

Переглядів: 25 | Матеріал додано: 25.10.2017

23 жовтня 2017 року відбулось перше засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми «Формування ключових і предметних компетентностей учнів початкової школи засобами ІКТ».
Основною метою всіх інновацій в освіті є сприяння переходу від механічного засвоєння учнями знань до формування вмінь і навичок самостійно здобувати знання. Успішність розв'язання цього завдання значною мірою залежить від мети використання комп'ютера в навчальному процесі, якості й можливостей програмного забезпечення та від того, яке місце посяде комп'ютер в системі дидактичних засобів. Саме цим питанням зацікавились вчителі початкових класів нашої школи.
Переглядів: 64 | Матеріал додано: 24.10.2017

18 жовтня в приміщенні ЦДЮТ відбувся І (міський) етап ХІХ чемпіонату з інтелектуальних ігор серед школярів. В "Інтелектуальному марафоні" взяли участь команди шкіл міста та Світловодського політехнічного коледжу.
За підсумками гри команда нашої школи (Житня Є., Гудим А., Деревич В., Кужильська Є.-М., Кулик К., Цимбалюк А.) зайняла ІІ призове місце.
Детальніше про перебіг гри - на сайті міського управління освіти

Переглядів: 29 | Матеріал додано: 19.10.2017