Неділя, 29.03.2020, 00:03

Дійсне кохання народжується тільки у серці, яке пережило турботи про долю іншої людини.
«  Березень 2020  »

Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 ... 66 67 »

Переглядів: 25 | Матеріал додано: 26.02.2020

21.02.2020 р. в нашій школі традиційно були проведені заходи до Міжнародного дня рідної мови. До свята було оформлено «Дерево Мудрості» з висловами про мову (Гайдук І.В., Сокуренко Л.П.) та тематичну виставку про слово (Тодорова С.М.) Вчителями української мови та літератури організовано дозвілля учнів на перерві:
  1. «Мовні» гутірки для 5-их класів (Гайдук І.В.).
  2. «Пісенні» гутірки для 9-их класів (Клімчук А.Л.).
  3. «Літературні» гутірки для 7-их класів (Гайдук І.В.).
  4. Для учнів 6-их класів Сокуренко Л.П. провела улюблений захід школярів «Ігри патріотів».
На кінець дня були підведені підсумки учасників онлайнолімпіади з української мови (Гайдук І.В.)

Керівник МО Клімчук А.Л.

Переглядів: 27 | Матеріал додано: 25.02.2020

Сучасний світ диктує свої вимоги підготовки учня до життя. Вчителі нашої школи вже використовують різні Інтернет-ресурси для онлайн-консультацій, підготовки домашнього завдання, складання тестів, тощо. Але урок на клас, або за участю групи учнів в режимі реального часу - це вперше. Такий онлайн-урок відбувся у нашій школі 20 лютого 2020 р. Ідея проведення такого уроку виникла у вчителів Кохно В.В. (англійська мова) та Литвиненка О.С. (інформатика), які запропонували групі учнів 8-х класів взяти участь у дистанційному супроводі уроку. Ідея прийшлася до душі всім. І розпочався період кропіткої праці. Найважчою виявилась технічна сторона, а саме - узгодження всіх моментів: учні перебували в різних місцях школи (хто працював з телефоном, хто - з ноутбуком), вчитель англійської мови, яка вела урок - в аудиторії і керувала процесом, представляючи презентацію на екрані, а гості перебували в іншій аудиторії, де могли не тільки бачити, але і чути всіх учасників процесу. За допомогою сервісу Meet вчитель Кохно В.В. організувала роботу учнів з текстом та перегляд презентації, розміщеної на її персональному блозі, а після цього учні виконали тестові завдання на розуміння змісту і відразу могли побачити результат на екрані. Давайте послухаємо їхню думку, щодо уроку. ... Показати більше »
Переглядів: 64 | Матеріал додано: 23.02.2020

Переглядів: 21 | Матеріал додано: 23.02.2020

18 лютого в школі відбувся методичний захід на тему "Компетентністний підхід до сучасного уроку". Вчителі ознайомились з вимогами до сучасного уроку, прослідкували ланцюжок: Державний стандарт → освітні програми → компетентнісний підхід → сучасний урок. Навколо цієї актуальної проблеми розгорнулась дискусія, учасники якої підняли важливі і різнопланові питання: типологія уроків, структура уроків, нові підручники, зміни у правописі, роль особистості вчителя у новій українській школі.
Захід підготувала і провела заступник директора з навчально-виховної роботи Власюк Л.В., підготували виступи вчителі Хорольська Н.О., Гайдук І.В., Шумейко Ю.М. Всі присутні отримали цікаву, корисну інформацію та поштовх для роздумів і підвищення якості освітньої діяльності.

Переглядів: 27 | Матеріал додано: 20.02.2020

Переглядів: 21 | Матеріал додано: 20.02.2020

День всіх закоханих, або ж День святого Валентина – свято романтики, кохання та ніжності, оповите багатьма легендами. Майже у всьому світі є свої традиції його святкування. В цей день незмінними атрибутами досі залишаються валентинки, вітальні листівки у формі сердечок.
Напередодні дня Святого Валентина в школі панувала святкова атмосфера. В стилі LOVE IS оформлена фотозона, власноруч виготовлені валентинки, на перервах лунала романтична музика. Також для учнів працювала пошта, за допомогою якої учні мали змогу привітати своїх друзів.

Переглядів: 22 | Матеріал додано: 17.02.2020

Згідно з планом роботи школи у період з 27 по 31 січня 2020 року був проведений тематичний предметний тиждень суспільно–природничих дисциплін.
Тиждень проходив з метою популяризації та поглиблення вивчення предметів суспільно–природничого циклу.
Протягом тижня було проведено такі заходи:
  • Тематичні виставки–презентації з різних предметів.
  • Веселі перерви.
  • Вікторина «Звуки музики»
  • Відкриті уроки з хімії, біології, географії, історії (вчителі Хорольська Н.О., Луференко Н.М., Донченко В.П., Неклеса С.А., Черняховський С.Ю.)
  • Історичний квест (Неклеса С.А.)
Під час проведення підсумків тижня, учням були вручені дипломи за відзнаки у всеукраїнській інтернет олімпіаді з історії.
Протягом тижня особливо відзначились учні 9–х, 7–х, та 10 класу.

Переглядів: 23 | Матеріал додано: 11.02.2020

Переглядів: 16 | Матеріал додано: 06.02.2020

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Долучилися до святкування Всесвітнього дня читання вголос і учні нашої школи.

Переглядів: 68 | Матеріал додано: 06.02.2020