Середа, 16.10.2019, 17:01

Розмовляти на рідній землі чужою мовою ─ все одно, що псом нявкати.
(П.Яцик)
«  Жовтень 2019  »

Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 ... 62 63 »

Незабаром кожна українська сім'я почне готуватися до Великодня. Великдень - свято особливо шановане та величне. У ці дні ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн має відчути свято Великодня, наше тепло та любов. Учителі, учні, батьки нашої школи долучилися до акції "Великодній кошик воїнам АТО". Мета акції: зібрати нашим бійцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції, подарунки до Великодніх свят, донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього. Байдужих не було: зібрали кошики від кожного класу. Чимало дітей принесли Великодні подарунки від себе особисто. Найактивнішими, щедрими були учні 1-Б (кл. керівник Корміч Я.А.), 10 (кл. керівник Кузік О.А.), 11 (кл. керівник Донченко В.П.) класів. Свої побажання діти висловили у вітальних листівках та малюнках. Педагогічний та учнівський колектив бажає бійцям швидкого повернення додому, здоров'я, та перемоги!

Переглядів: 126 | Матеріал додано: 26.04.2019

З 15 по 22 квітня 2019 р. у школі тривав традиційний (уже шостий) шкільний чемпіонат інтелектуальних ігор. Протягом чемпіонату команди учнів 7-11 класів змагалися в умінні знаходити відповіді на складні запитання на знання та логіку в іграх "Доміно", "Кросвордром" та "Що? Де? Коли?". За підсумками трьох турів переможцями турніру стали: в молодшій віковій категорії (7-8 класи) команди 7-А класу (І місце), 8-А (ІІ місце) та 7-Б (ІІІ місце); в старшій віковій категорії (9-11 класи) команди 11 класу (І місце), 10 (ІІ місце) та 9-Б (ІІІ місце). Вітаємо переможців!

Переглядів: 106 | Матеріал додано: 25.04.2019

З 22 квітня в нашій школі розпочалися заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці, під гаслом "Безпечне та здорове майбутнє праці". Рітченко О.П., медсестра школи, провела пізнавальну бесіду з учнями 1-6  класів "Основні правила гігієни". В коридорах школи, класних приміщеннях організували вчителі початкових класів виставку дитячих малюнків "Безпечне та здорове майбутнє праці". Під час загальношкільної лінійки висвітлювалась тема про викоренення причини травматизму та захворювань на роботі, під час навчання і в побуті, як серед працівників так і серед учнів.

Переглядів: 104 | Матеріал додано: 23.04.2019

З 15 по 19 квітня  в нашій школі був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності на тему "Зроби життя безпечним!" У рамках якого проводилося тренування з учасниками навчально-виховного процесу щодо надзвичайних ситуацій та дій під час виникнення пожеж, День цивільного захисту у закладах освіти.

Переглядів: 109 | Матеріал додано: 22.04.2019

Переглядів: 71 | Матеріал додано: 14.04.2019

Переглядів: 84 | Матеріал додано: 14.04.2019

Переглядів: 73 | Матеріал додано: 12.04.2019

27 березня 2019 р. в школі відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. Вчителі, що атестувались: Віннікова Т.М., Ковальова С.Б., Донченко В.П., Литвиненко О.С., Герасименко І.В., Гаврилюк і.Б., Сокуренко Л.П., Ігнатова Г.В., Станкевич Л.В., Войтенко В.В., Тодорова С.М. - представили власний досвід роботи, окреслили шляхи реалізації методичної проблеми школи "Підвищення якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження ІКТ та здоров'язберігаючих технологій".

Переглядів: 90 | Матеріал додано: 03.04.2019

28 березня  у рамках творчої групи "Інновації в освіті" відбувся семінар-практикум, де розглядалася дуже актуальна тема, яка останнім часом турбує учителів. Що таке формувальне оцінювання і які його суттєві ознаки? Чи впливає воно на мотивацію сучасних школярів?

Переглядів: 74 | Матеріал додано: 29.03.2019

На підтримку всіх небайдужих містян, дочекавшись першого погожого весняного дня, педагоги та працівники ЗШ №10 долучились до волонтерського руху за чистоту довкілля і 29 березня взяли участь у прибиранні рідного міста. Працювали весело, організовано, з великим бажанням!

Переглядів: 82 | Матеріал додано: 29.03.2019