П'ятниця, 15.12.2017, 04:37

З усіх створінь найпрекрасніше ─ людина, що одержала прекрасне виховання
(Епіктет)
«  Грудень 2017  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
11.11.2017
ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ
09.11.2017
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Усі матеріали розділу

Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 ... 44 45 »

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

13 жовтня, в переддень свята, відбулося урочисте вшанування пам’яті загиблих герої – Ільїна Андрія та Хомчука Олега. На лінійці був присутній представник медико-психологічного центру допомоги воїнам АТО, який передав школі трофей (ручний протитанковий гранатомет)  від 17 батальону. Учні школи також привітали воїнів АТО з цим святом. В їхню честь був виготовлений вітамінний прапор. Від імені всієї школи вітаємо всіх з цим прекрасним святом і зичимо вам мирного неба над головою!

Переглядів: 36 | Матеріал додано: 13.10.2017

Переглядів: 67 | Матеріал додано: 11.10.2017

Вітаємо збірну команду школи з футболу (Самусенко Д., Рєпін О., Пишний Д., Соколов С., Салоїд К., Рітченко І., Ненько Б., Хлівний Є., Сідненко М.) та її тренера вчителя фізкультури Кірєєва О.С. з зайнятим ІІІ місцем в першості серед шкіл міста на приз клубу "Шкіряний м'яч"!

Переглядів: 22 | Матеріал додано: 11.10.2017

02.10.2017 р. в м.Київ у будівлі Верховної Ради України відбулась зустріч переможців конкурсу для дошкільної, початкової, основної, старшої ланки освіти та викладачів системи ПТНЗ, ВНЗ з директором інституту проблем виховання НАПН України Бехом І., головою Національної Ради жінок України Порохняк-Гановською Л. та депутатом Верховної Ради фракції «Рівні можливості» Войцеховською С. з теми «Від гендерних міфів до гендерних переконань»
Від нашого регіону в заході брала участь вчитель зарубіжної літератури ЗШ І-ІІІ ст. №10 Світловодської міської ради Кіровоградської області Кранкус О.М.

Переглядів: 20 | Матеріал додано: 06.10.2017

З 25 по 29 вересня 2017 р. у школі проходив тематичний Тиждень, присвячений 100-річчю з дня народження видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського.
У рамках цього тижня 27 вересня у 4-А класі відбувся відкритий урок з літературного читання (учитель Дерземанова Н.П.). Діти з захопленням брали участь у роботі, запланованій учителем, активно розкриваючи свої творчі здібності та таланти.

Переглядів: 20 | Матеріал додано: 02.10.2017

Сьогодні, 28 вересня, у нашого сайту перший маленький ювілей. Йому виповнюється 5 рочків. Термін поки що невеликий, але за цей час наше "дитятко" уже більш-менш навчилося говорити і розповідати про життя-буття нашої школи своїм читачам: учням, їх батькам, вчителям та випускникам ЗШ №10. За 5 років наш сайт став центром отримання різноманітної інформації з усіх питань навчально-виховного процесу нашої школи.
За цей час ми встигли опублікувати 421 новинне повідомлення про різноманітні події, що відбулися в нашій школі, завантажити різних файлів на 673 Мб, отримати більше 60.000 переглядів з 58 країн світу і 92 зареєстрованих користувачів.
Найбільша ж наша гордість - це Грамота Міністерства освіти і науки України за зайняте І місце в номінації "Зручність" IV Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.
Звісно, на нашому сайті є ще багато над чим працювати: вдосконалення інтерфейсу, оптимізація, оновлення матеріалів та гіперпосилань у багатьох рубриках, а, значить, ми не зупиняємося на досягнутому й продовжуємо нашу працю для вас, наші любі читачі.

HAPPY BIRTHDAY!

Переглядів: 59 | Матеріал додано: 28.09.2017

Переглядів: 25 | Матеріал додано: 27.09.2017

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Її особливість – сріблясте тонке мереживо павутини, що блищить у кожному кутку. Всюди цвітуть яскраві осінні квіти  айстри, жоржини, хризантеми. На поріг нашої школи теж завітала ця прекрасна пора! 20 вересня відбулася виставка «Щедра українська осінь», присвячена 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського, участь в якій брали учні всієї школи, а особливо активними були школярі 1-А, 2-А, 4-Б, 5-Б класів. Журі відзначило композиції Іванютіної Вероніки, Корхового Володимира, Куруся Костянтина, Требунських Анжеліки, Страшної Богдани. Дякуємо учням і їх батькам за активну участь.

Переглядів: 33 | Матеріал додано: 23.09.2017

Міністерством освіти і науки України підготовлено інфографіку з календарем зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
Ознайомлюємося і забираємо картинки собі, щоб нічого не переплутати

Переглядів: 24 | Матеріал додано: 21.09.2017

15 вересня учні нашої школи  разом з технічним персоналом прибирали вулиці нашого міста. Головне завдання нині – навести порядок і чистоту у кожному його подвір'ї та куточку.
Дякуємо за активну участь Астасію Тимофію, Зуєвському Дмитру, Кущу Олександру та Ляшову Данилу. Ми сподіваємося, що до нас приєднаються всі жителі та гості і ми разом зробимо наше місто красивим та затишним.

Переглядів: 41 | Матеріал додано: 15.09.2017